Автор Тема: зп замміністра  (Прочитано 282 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
зп замміністра
« : Вересня 25, 2024, 10:10:05 22:10 »
лбговорили посаду замміністра ...  але не те щоб запропонували прям от вже, лише обговорили чи цікаво то мені і що я очікую від посади.


окрім усього іншого що вам не цікаво скажу що вас зацікавить

сказав що ЗП очікую не меньше ніж 500 тис.

і ще думаю що то мало.

бо сівши та раціональніше подумавжи то прийшов до висновку має бути десь під 1 млн на місяць

це реалії для такої посади якщо йти в КМ не красти а працювати в тих умовах що є

всі хто має меньше або крадуть або десь щось мають...

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: зп замміністра
« Reply #1 : Вересня 25, 2024, 10:11:46 22:11 »
це вам до розуміння скільки реально має коштувати утримання держчиновника
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7119
Re: зп замміністра
« Reply #2 : Вересня 26, 2024, 02:20:16 02:20 »
лбговорили посаду замміністра ...  але не те щоб запропонували прям от вже, лише обговорили чи цікаво то мені і що я очікую від посади.
Й найстрашніше те, що я охоче в це вірю  :fp2

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34339
  • Стать: Чоловіча
Re: зп замміністра
« Reply #3 : Вересня 26, 2024, 06:38:00 06:38 »
Херня, буде красти. Або прикривати тих, що крадуть

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: зп замміністра
« Reply #4 : Вересня 26, 2024, 09:35:20 09:35 »
Херня, буде красти. Або прикривати тих, що крадуть

Висока ЗП не дає гарантії що красти не будуть але низька дає гарантію що будуть.

Тож ЗП важливий елемент але не всеохоплюючий.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
Re: зп замміністра
« Reply #5 : Вересня 26, 2024, 09:43:08 09:43 »
Красти буде. Як мінімум тому що керівні посади продаються

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: зп замміністра
« Reply #6 : Вересня 26, 2024, 09:46:50 09:46 »
Красти буде. Як мінімум тому що керівні посади продаються


це відкритий конкурс
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Re: зп замміністра
« Reply #7 : Вересня 26, 2024, 11:30:09 11:30 »
зп ничего не решает
будет мало и миллион когда перспектива украсть 10

у нас чиновники это хлебное место воровать
на западе это Статус с почетной пенсией в руководстве различных корпорайи

но она будет почтная при безупречной службе

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: зп замміністра
« Reply #8 : Вересня 26, 2024, 05:05:04 17:05 »
зп ничего не решает
будет мало и миллион когда перспектива украсть 10

у нас чиновники это хлебное место воровать
на западе это Статус с почетной пенсией в руководстве различных корпорайи

но она будет почтная при безупречной службе

вирішує.
якщо зп висока, то навіщо насебе брати ризики які завжди є при порушенні  закону?

ці ризики так чи інакше доведеться заливати грошима .. потім відкупатись, рішать ... ще щось .. нахєра в це встрявати якщо у тебе висока ЗП?

як мінімум це відсікає тебе від низьких сум коупції .. відповідно якщо запропонують 100 млн .. то тут вже складніше .. але якщо до 100 млн то більша частина корупційних можливостей ти сам від них відмовишся через неефективність такого заробітку .. чкщо є висока ЗП



це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7119
Re: зп замміністра
« Reply #9 : Вересня 26, 2024, 05:36:23 17:36 »
вирішує.
якщо зп висока, то навіщо насебе брати ризики які завжди є при порушенні  закону?

ці ризики так чи інакше доведеться заливати грошима .. потім відкупатись, рішать ... ще щось .. нахєра в це встрявати якщо у тебе висока ЗП?

як мінімум це відсікає тебе від низьких сум коупції .. відповідно якщо запропонують 100 млн .. то тут вже складніше .. але якщо до 100 млн то більша частина корупційних можливостей ти сам від них відмовишся через неефективність такого заробітку .. чкщо є висока ЗП
Власне вирішують ризики. А ЗП вирішує виключно те, чи на посаду піде не дуже ідейний, але класний спеціаліст.
Коли нема ніяких ризиків, й нема ніяких ідейних/моральних перешкод, людина буде красти за будь-якої зп.
В мене були колеги, в котрих у 2010 році була зп 80 000 грн, й котрі крали туалетний папір з роботи, бо а шо. Причому не виродки, просто люди. Один з них, наприклад, відіграв й відіграє серйозну роль в створенні та роботі однієї з груп постачання дронів до ЗСУ, відосі з просмаженням кацапів дронами цієї групи хоч раз бачили всі присутні.
Це просто людська психологія.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Re: зп замміністра
« Reply #10 : Вересня 26, 2024, 06:58:27 18:58 »
вирішує.
якщо зп висока, то навіщо насебе брати ризики які завжди є при порушенні  закону?

ці ризики так чи інакше доведеться заливати грошима .. потім відкупатись, рішать ... ще щось .. нахєра в це встрявати якщо у тебе висока ЗП?

як мінімум це відсікає тебе від низьких сум коупції .. відповідно якщо запропонують 100 млн .. то тут вже складніше .. але якщо до 100 млн то більша частина корупційних можливостей ти сам від них відмовишся через неефективність такого заробітку .. чкщо є висока ЗП

а сколько ты прлработакэешь? пол года? в наших условиях зп до жопы

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: зп замміністра
« Reply #11 : Вересня 26, 2024, 07:34:49 19:34 »
а сколько ты прлработакэешь? пол года? в наших условиях зп до жопы

от!

ключове питання!
бо йти з бізнесу зі стабільним доходом та перспективаммии на держслужбу де твоя професійність буде підпорядкована політичній доцільності і більше ніж на 1-2 роки розраховувати нєфіг при тому що з держ соужби назад у коропоративне управління тебе єр ще візьмуть бо це ризики для бізнесу.

тобто фактично це дорога в один кінецт і за ці 1-2 роки треба заробити стільки щоб вистачило далі не працювати не тому що я не хочу а тому що не зможу!!

розумієте .. не тому що мені красти треба не тому що я жадіьний а тому що я перекреслюю свою корпоративну карєре - хороню її нахїр

після КМ я не зможу працювати і бути конкурентним на звичайному ринку труда

тому 1 млн на місяці це не примха це реальність
це компенсація моїх життєвих пермпектив заради ніхуя бо ніхто  то бі за те потім навіть не подякує
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Re: зп замміністра
« Reply #12 : Вересня 26, 2024, 08:24:25 20:24 »
от!

ключове питання!
бо йти з бізнесу зі стабільним доходом та перспективаммии на держслужбу де твоя професійність буде підпорядкована політичній доцільності і більше ніж на 1-2 роки розраховувати нєфіг при тому що з держ соужби назад у коропоративне управління тебе єр ще візьмуть бо це ризики для бізнесу.

тобто фактично це дорога в один кінецт і за ці 1-2 роки треба заробити стільки щоб вистачило далі не працювати не тому що я не хочу а тому що не зможу!!

розумієте .. не тому що мені красти треба не тому що я жадіьний а тому що я перекреслюю свою корпоративну карєре - хороню її нахїр

після КМ я не зможу працювати і бути конкурентним на звичайному ринку труда

тому 1 млн на місяці це не примха це реальність
це компенсація моїх життєвих пермпектив заради ніхуя бо ніхто  то бі за те потім навіть не подякує
а какой смысл платить большие зп если ты не упеешь никуя слелать, а твой наследник все равно украдет?

думаю начинать надо с судебной системы
делать некую касту можкт даже под клнтролем британской судебной системы
а вообще скажи кияшка как якобы бизнесмен, почему наш бизнес незаинтересован в нормальеой судебной системе?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: зп замміністра
« Reply #13 : Вересня 26, 2024, 10:46:40 22:46 »
це не посада що визначає політику.

що робити узгоджується на березі і це не якісь карколомні реформи - це робота по певному напрямку.

я сказав що в ідеалі бачу щоб через 2-4 роки моєї посади б не існувало бо в результаті моєї роботи ця посада б стала непотрібною  .. щоб держава втратила можливість займатись осьо оцим ))

щодо судової системи то довго і нудно писати.
але суть в тому що українська судова система потрібна українському бізнесу виключно а він у нас так запресований державою що його майже немає відповідно він не може висловлювати політичних потреб та формувати політику.
а той бізнес що проростає - користається закордонними юрисдикціями через офшори структуруючі власність через що втрачає інтерес до цього.

змінити ситуація міг би фондовий ринок але .. в наших умовах це занадто складно.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Re: зп замміністра
« Reply #14 : Вересня 26, 2024, 11:38:29 23:38 »
вирішує.
якщо зп висока, то навіщо насебе брати ризики які завжди є при порушенні  закону?

ці ризики так чи інакше доведеться заливати грошима .. потім відкупатись, рішать ... ще щось .. нахєра в це встрявати якщо у тебе висока ЗП?

як мінімум це відсікає тебе від низьких сум коупції .. відповідно якщо запропонують 100 млн .. то тут вже складніше .. але якщо до 100 млн то більша частина корупційних можливостей ти сам від них відмовишся через неефективність такого заробітку .. чкщо є висока ЗП

давай скажем чесна
бизнес заинтересован в коррупции чиновников и судей

и тут возникает снова вопрос
накуя платить высокие зп, если бизнес не заинтересован в  чиновнике не берущем взятки?


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: зп замміністра
« Reply #15 : Вересня 27, 2024, 12:18:48 00:18 »
давай скажем чесна
бизнес заинтересован в коррупции чиновников и судей

и тут возникает снова вопрос
накуя платить высокие зп, если бизнес не заинтересован в  чиновнике не берущем взятки?

Вибачте, що втручаюсь у вашу високоінтелектуальну бесіду, але з власного досвіду знаю, що бізнес зацікавлений в першу чергу в зрозумілих правилах гри за яких можна отримувати прибуток. І, оскільки у нас не вибудована така система, то зрозумілими для бізнеса є правила гри з корупцією та хабарями.
Інакшого вибору у них немає, а наша влада поводить себе, як діти малі - теж не розуміє з якого боку заїзджати, щоби перемогти ту ж корупцію та хабарництво.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: зп замміністра
« Reply #16 : Вересня 27, 2024, 09:26:02 09:26 »
з власного досвіду знаю, що бізнес зацікавлений в першу чергу в зрозумілих правилах гри за яких можна отримувати прибуток. І

саме тем. задача бізнесу це взяти щось дешево додати туди ваює та продати дорожче .. весь процесс визначається отриманим прибутком.. якщо хабар зібльшує прибуток то хабар дадуть ... якщо не збільшує або не впливає на прибуток - хабаря не дадуть

все просто

і правила та можливості давати  та отримувати хабарі встановлює не бізнес - він тут ресурс з якого качають гроші конкретні чінуші. .а такі правила встановлюють політики та мудрий нарід що за них голосує

тому вся ця хуїта що бізнес щось там має бути десь зацікавлений чи ні то діч та хуїта

це нарі має бути зацікавлений щоб в його країні існував бізнес і ствіорювати через політиків правила

але КМ то взагалі не про це
і особливо замміністра
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34339
  • Стать: Чоловіча
Re: зп замміністра
« Reply #17 : Вересня 27, 2024, 09:51:00 09:51 »
Напишу тут тільки 2 слова, які все пояснюють:

Державні закупівлі

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: зп замміністра
« Reply #18 : Вересня 27, 2024, 11:10:53 11:10 »
Напишу тут тільки 2 слова, які все пояснюють:

Державні закупівлі

ніт
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34339
  • Стать: Чоловіча
Re: зп замміністра
« Reply #19 : Вересня 27, 2024, 12:32:25 12:32 »
ніт

Що ніт ? 

 Велика частина нашого 'бузінесу' тільки цим і займається. 'Купує' собі в чинуш якісь поставки по державних закупівлях, поставляє китайський товар і всі в шоколаді.

Думаю, 80% цих міністерських замів, помів і всілякої шушери разом з їхніми міністерствами можна скоротити нахер, як аргентинець зробив  :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7119
Re: зп замміністра
« Reply #20 : Вересня 27, 2024, 12:57:05 12:57 »
Велика частина нашого 'бузінесу' тільки цим і займається.
шо єслі хтось скаже опитному дядє  :laugh: що цим займається велика частина бізнесу кожної першої країни ойропи

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34339
  • Стать: Чоловіча
Re: зп замміністра
« Reply #21 : Вересня 27, 2024, 01:36:33 13:36 »
шо єслі хтось скаже опитному дядє  :laugh: що цим займається велика частина бізнесу кожної першої країни ойропи

І негрів там ще лінчують  :Ganba:

Тьотя, можеш раціонально пояснити, нахера ти це написала ?

Хоча якщо з накладеного опаришами щось перепадає, то тоді зрозуміло

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34339
  • Стать: Чоловіча
Re: зп замміністра
« Reply #22 : Вересня 27, 2024, 01:57:55 13:57 »
Хто все ще керує українськими судами

ТУТ

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10358
Re: зп замміністра
« Reply #23 : Вересня 27, 2024, 09:01:10 21:01 »
вирішує.
якщо зп висока, то навіщо насебе брати ризики які завжди є при порушенні  закону?

Бо життя коротке і посада також

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7119
Re: зп замміністра
« Reply #24 : Сьогодні в 02:18:32 pm »
І негрів там ще лінчують  :Ganba:

Тьотя, можеш раціонально пояснити, нахера ти це написала ?

Хоча якщо з накладеного опаришами щось перепадає, то тоді зрозуміло
Запросто :) Було помічено, що ви кілька разів підіймали тему держзакупівель. З цього був зроблений висновок, що ви на цьому розумієтеся. Відповідно, виникла ідея вас цим підколоти, оскільки ви вочевидь ходите на форум кайфувати від мікросрачів, а я по настрою підтримую.
Нажаль, судячи з коментарів в інших гілках, дупка у вас здетонувала значно сильніше, ніж очікувалося  :rotate:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34339
  • Стать: Чоловіча
Re: зп замміністра
« Reply #25 : Сьогодні в 08:39:22 pm »
Запросто :) Було помічено, що ви кілька разів підіймали тему держзакупівель. З цього був зроблений висновок, що ви на цьому розумієтеся. Відповідно, виникла ідея вас цим підколоти, оскільки ви вочевидь ходите на форум кайфувати від мікросрачів, а я по настрою підтримую.
Нажаль, судячи з коментарів в інших гілках, дупка у вас здетонувала значно сильніше, ніж очікувалося  :rotate:

Я багато на чому розуміюся.

А от підколювати тим, що в воюючій країні гине більше людей в т.ч.  й через спижджене підарасами бабло ... ну що ж.  Нехай так   :smilie8: