Автор Тема: Павел Себастьянович у Цимбалюка  (Прочитано 1725 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Павел Себастьянович у Цимбалюка
« : Вересня 30, 2022, 03:41:59 03:41 »


це пиздець...

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #1 : Вересня 30, 2022, 07:51:48 07:51 »
висер без коменту= незалік

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #2 : Вересня 30, 2022, 08:10:50 08:10 »
якийсь пропагандон, якого відрядили казати "все херово". Як Черник, який у військовій справі дупля не відбиває, а вважається на цьому форумі зваженим експертом лише тому, що "все херово", в той час як усі кажуть- "все зашибись". Отже, й справді експерт...

Росія, Росія... Яка на хер росія? Що це за жаргон синяків, які вже пішли в нікуди- ми про них уже забули? "Росія добилась за ці 8 років значних успіхів, в той час як у нас всі ці 8 років цілеспрямовано знищувався малий і середній бізнес...". А до цього він розвивався без перешкод. Весь знищили чи ще щось залишили кляті майдауни?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #3 : Вересня 30, 2022, 08:24:09 08:24 »
Ну, ось, сцуко неукраїнське, добалакавсь до першої помилки в цифрах. Заявлені 300 тис.- не 1 % чоловіків призивного віку, а 1.5%. Несуттєво, скажете, Ви, але факт. Як і його ігнорування, що виробництва не лише одягу, але й зброї, про що він сором'язливо промовчав, потрібні західні компоненти та технології

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #4 : Вересня 30, 2022, 08:46:06 08:46 »
Ні, ну мені цікаво все ж таки- як можна було так порахувати? Поділити кількість чоловіків попалам, а не на три, щоб визначити кількість чоловіків призивного віку. Це як- забирати не лише дорослих, але й дітей, без старих, чи навпаки- забирати не лише молодих, але й старих, хоча й без дітей? Ви уявляєте, яка в людини вавка в голові, якщо він навіть якісно не може поставити перед собою задачу, не те, щоб вирішити її ще й кількісно?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34382
  • Стать: Чоловіча
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #5 : Вересня 30, 2022, 08:53:29 08:53 »
То таваріщь Алі куйню притягнув ?

 :Ganba: :Ganba: :Ganba:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338


Дуже довге відео варте перегляду. Невеселе, але правда.


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929


Дуже довге відео варте перегляду. Невеселе, але правда.

Та ти ж уже постив його. Під іншою назвою- https://ukrpravda.net/index.php?topic=67034.0

Напиши тоді, з якої хвилини його варто дивитись. Де там про зброю. Бо спочатку так якась дурня: "Росія, Путін, Росія!"

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #8 : Жовтня 01, 2022, 08:03:29 08:03 »
То таваріщь Алі куйню притягнув ?

 :Ganba: :Ganba: :Ganba:

Двічі! І хоча б раз написав, з якої хвилини відео варто дивитись, де там уже не куйня , а виробництво своєї зброї починається

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #9 : Жовтня 01, 2022, 04:44:52 16:44 »
дивітся не пожалієте. це тяжка але правда

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #10 : Жовтня 01, 2022, 05:35:27 17:35 »
Народ, а ви що реально дивитись усі ці відоси? Тобто абсолютно реально? Ви не шуткуєте? Уся цю хрінь від Швеців-Іларіонових-Яковин-Цимбалюків-Арестовічей-Фейгіних? Де протягом години якісь придурки щось нудно обговорюють, намагаючись натягнути сову телеграмно-твітерноїї інфи на глобус власних маразматичних уявленнь про світ? У мене тоді до вас тільки одне питання: ДЕ ВИ БЕРЕТЕ СТІЛЬКИ ВІЛЬНОГО ЧАСУ ЩОБ ВИТРАЧАТИ ЙОГО НА ТАКУ ХУЙНЮ???  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #11 : Жовтня 01, 2022, 05:37:01 17:37 »
Народ, а ви що реально дивитись усі ці відоси? Тобто абсолютно реально? Ви не шуткуєте? Уся цю хрінь від Швеців-Іларіонових-Яковин-Цимбалюків-Арестовічей-Фейгіних? Де протягом години якісь придурки щось нудно обговорюють, намагаючись натягнути сову телеграмно-твітерноїї інфи на глобус власних маразматичних уявленнь про світ? У мене тоді до вас тільки одне питання: ДЕ ВИ БЕРЕТЕ СТІЛЬКИ ВІЛЬНОГО ЧАСУ ЩОБ ВИТРАЧАТИ ЙОГО НА ТАКУ ХУЙНЮ???  :gigi:
я ненавиджу відоси і не дивлюся їх. але їхав 4 години нещодавно і дружина включила послухати. я захопився цим відео. воно варто перегляду.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34382
  • Стать: Чоловіча
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #12 : Жовтня 01, 2022, 06:15:38 18:15 »
я ненавиджу відоси і не дивлюся їх. але їхав 4 години нещодавно і дружина включила послухати. я захопився цим відео. воно варто перегляду.

В авто треба музику слухати, а не якусь х-ню   :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #13 : Жовтня 01, 2022, 06:22:51 18:22 »
В авто треба музику слухати, а не якусь х-ню   :fp2
культура так і пре...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #14 : Жовтня 01, 2022, 07:24:35 19:24 »
Сова - стратег!

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #15 : Жовтня 01, 2022, 08:02:10 20:02 »
Професоре , цей Себастьянич не ваш байстрюк , часом? :weep:
Mocsia delenda est

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9834
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #16 : Жовтня 02, 2022, 12:10:08 00:10 »
Народ, а ви що реально дивитись усі ці відоси? Тобто абсолютно реально? Ви не шуткуєте? Уся цю хрінь від Швеців-Іларіонових-Яковин-Цимбалюків-Арестовічей-Фейгіних? Де протягом години якісь придурки щось нудно обговорюють, намагаючись натягнути сову телеграмно-твітерноїї інфи на глобус власних маразматичних уявленнь про світ? У мене тоді до вас тільки одне питання: ДЕ ВИ БЕРЕТЕ СТІЛЬКИ ВІЛЬНОГО ЧАСУ ЩОБ ВИТРАЧАТИ ЙОГО НА ТАКУ ХУЙНЮ???  :gigi:

А от не треба заздрити. :shuffle: Інколи розумних людей корисно послухати.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #17 : Жовтня 02, 2022, 12:54:16 00:54 »
А от не треба заздрити. :shuffle: Інколи розумних людей корисно послухати.


Асобєнна Швєца!!!  :hot:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9834
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #18 : Жовтня 02, 2022, 01:04:22 01:04 »


Асобєнна Швєца!!!  :hot:

Скажи, як називається твій канал, буду тебе слухати :smilie8: Он, на Кабса інколи подивляюся. :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #19 : Жовтня 02, 2022, 01:10:00 01:10 »
Скажи, як називається твій канал, буду тебе слухати :smilie8:

У мене інша прохвесія. Але якщо я перекваліфікуюсь у ютубні пиздаболи - тутжє повідомлю, де ставити лайк і підписуватися на канал. А поки що доведеться вам споживати текст.  :weep:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #20 : Жовтня 02, 2022, 01:19:57 01:19 »
буду тебе слухати
НАХУЯ? Ви живете в епоху абсолютно повної і моментальної доступності первинної інформації. НАХУЯ вам ще когось слухати? Їжу ви також просите когось, щоб вам пережував, виплюнув і тільки після цього ви її їсте?  :fp2
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9834
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #21 : Жовтня 02, 2022, 11:39:27 11:39 »
НАХУЯ? Ви живете в епоху абсолютно повної і моментальної доступності первинної інформації. НАХУЯ вам ще когось слухати? Їжу ви також просите когось, щоб вам пережував, виплюнув і тільки після цього ви її їсте?  :fp2

От до чого тут їжа? Якщо ти вважаєш себе самим розумним і твоя точка зору сама правильна - то це твої проблеми.
І первинні джерела теж хтось складає. І факти можна подати так, що той, хто читає може зробити свої хибні висновки.
Коротко, потрібно в житті бути не тільки розумним, але й мудрим. Я так вважаю, що потрібно мати моральні принципи і завжди дотримуватись правила -  кожна людина тобі вчитель. 

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9834
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #22 : Жовтня 02, 2022, 12:06:49 12:06 »
У мене інша прохвесія. Але якщо я перекваліфікуюсь у ютубні пиздаболи - тутжє повідомлю, де ставити лайк і підписуватися на канал. А поки що доведеться вам споживати текст.  :weep:

Чуєш, Жоржовичу, тільки обов"язково.  :smilie1: Якщо ти вийдеш на пенсію й матимеш такий життєвий багаж, як той Швець, то будеш мати такий же успіх. :smilie8:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #23 : Жовтня 02, 2022, 03:50:09 15:50 »
От до чого тут їжа?
Ну якщо вам так важко зрозуміти таку просту аналогію, то я дійсно дарма пишу.  :smiley25:

Якщо ти вважаєш себе самим розумним і твоя точка зору сама правильна - то це твої проблеми.
Я не вважаю себе нейрозумнішим (в українській мові немає форми "самий розумний"  :smiley16:). Я вважаю себе просто достатньо розумним, щоб користуючись базовими законами логіки, науковим підходом та скептицизмом, а також отримуючи різноманітну та всебічну первинну інформацію з багатьох джерел (в тому числі антагоністичних), мати змогу скласти власне уявлення, а не використовувати "пережовану" кимось інформацію.

Коротко, потрібно в житті бути не тільки розумним, але й мудрим. Я так вважаю, що потрібно мати моральні принципи і завжди дотримуватись правила -  кожна людина тобі вчитель.
Коротко написане можна описати як "На городі бузина, а в Києві дядько".  :rotate:
Мудрість це те що в старості приходить на зміну гострому розуму молодості. Далеко не до всіх. Але майже однозначно не можна бути розумним і мудрим одночасно. Перефразовуючи відомий вислів: мудрість знає, а розум може. Причому часто знання притаманне мудрості уже застаріле, особливо в нашу інформаційну еру. А розум гіпотетично може досягти будь-якого знання. Розум гнучкий, а мудрість статична. Тому розум майже завжди кращий за мудрість, навіть якщо на перший погляд здасться інакше.
До чого тут моральні принципи я взагалі не зрозумів. Як і про те що кожна людина тобі вчитель. Це вже абсолютна дурня. Особливо якщо зауважити що 80% людей клінічні ідіоти, а інші 20% відносно розумних як правило зійдуться в своїх судженнях щодо 80% питаннь, а інші 20% питаннь це як правило будуть світоглядні питання, щодо яких вони не зійдуться ніколи. З цього випливає наступний висновок щодо прослуховування думок "експертів" та "аналітиків" розумною людиною - слухати "експертів"-ідіотів немає сенсу просто тому що вони ідіоти, слухати розумних "експертів" немає сенсу тому що вони, як правило, доходять тих же самих думок що і сама людина. Виходячи з цього висновку я наприклад не дивлюсь єдиного аналітика, якого я дійсно вважаю розумним - Потрнікова. Він просто озвучує думки, які у мене і так є в голові, нахріна мені це.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #24 : Жовтня 02, 2022, 06:35:30 18:35 »
Чуєш, Жоржовичу, тільки обов"язково.  :smilie1: Якщо ти вийдеш на пенсію й матимеш такий життєвий багаж, як той Швець, то будеш мати такий же успіх. :smilie8:

Боронь боже від тих гебнявих багажів.  :at

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #25 : Жовтня 02, 2022, 08:51:22 20:51 »
жоржичь ващє мєлкий поц проти швеця :smilie7:
Mocsia delenda est

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7166
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #26 : Жовтня 02, 2022, 09:37:59 21:37 »
У мене тоді до вас тільки одне питання: ДЕ ВИ БЕРЕТЕ СТІЛЬКИ ВІЛЬНОГО ЧАСУ ЩОБ ВИТРАЧАТИ ЙОГО НА ТАКУ ХУЙНЮ???  :gigi:
А я знаю, а я знаю  :smilie7:
Фоном споживається. В мене друг таким страждає (всією родиною)  :gigi: в них вдома ТБ з відосямі не затикається тупо ніколи. Буквально (ну хіба може вночі кілька годин, та й те не факт - я просто не в курсі). Мізки, нажаль, від перевантаження працювати практично відмовляються - зате в курсі як тих всіх нонеймів звати, і яку дурню вони верзуть.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9834
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #27 : Жовтня 02, 2022, 10:46:49 22:46 »
Ну якщо вам так важко зрозуміти таку просту аналогію, то я дійсно дарма пишу.  :smiley25:
Я не вважаю себе нейрозумнішим (в українській мові немає форми "самий розумний"  :smiley16:). Я вважаю себе просто достатньо розумним, щоб користуючись базовими законами логіки, науковим підходом та скептицизмом, а також отримуючи різноманітну та всебічну первинну інформацію з багатьох джерел (в тому числі антагоністичних), мати змогу скласти власне уявлення, а не використовувати "пережовану" кимось інформацію.
Коротко написане можна описати як "На городі бузина, а в Києві дядько".  :rotate:
Мудрість це те що в старості приходить на зміну гострому розуму молодості. Далеко не до всіх. Але майже однозначно не можна бути розумним і мудрим одночасно. Перефразовуючи відомий вислів: мудрість знає, а розум може. Причому часто знання притаманне мудрості уже застаріле, особливо в нашу інформаційну еру. А розум гіпотетично може досягти будь-якого знання. Розум гнучкий, а мудрість статична. Тому розум майже завжди кращий за мудрість, навіть якщо на перший погляд здасться інакше.
До чого тут моральні принципи я взагалі не зрозумів. Як і про те що кожна людина тобі вчитель. Це вже абсолютна дурня. Особливо якщо зауважити що 80% людей клінічні ідіоти, а інші 20% відносно розумних як правило зійдуться в своїх судженнях щодо 80% питаннь, а інші 20% питаннь це як правило будуть світоглядні питання, щодо яких вони не зійдуться ніколи. З цього випливає наступний висновок щодо прослуховування думок "експертів" та "аналітиків" розумною людиною - слухати "експертів"-ідіотів немає сенсу просто тому що вони ідіоти, слухати розумних "експертів" немає сенсу тому що вони, як правило, доходять тих же самих думок що і сама людина. Виходячи з цього висновку я наприклад не дивлюсь єдиного аналітика, якого я дійсно вважаю розумним - Потрнікова. Він просто озвучує думки, які у мене і так є в голові, нахріна мені це.  :gigi:

Дякую, насмішив.  :smilie5:
З усього цього всього видно, що ти дійсно вважаєш себе самим розумним :smilie5:
Щодо слова самий наводжу витяг зі словника української мови:

"Уживається в поєднанні з прикметниками: а) з відносними для підкреслення найвищого ступеня вияву ознаки. Як крикне [цар] На самих пузатих - Всі пузаті до одного В землю провалились! (Шевч., І, 1963, 251); - В котрому вікні він сидів? - знов спитав Микола. - В самому крайньому (Н.-Лев., II, 1956, 201); Цей час [70-ті роки XIX ст.] в Галичині був самим мертвим, як свідчать історики (Коцюб., III, 1956, 29); На самому сонячному місці пастовня яснів блідим золотом островок (Л. Укр., III, 1952, 651); - Між моїм родом - батьками, дідами, самими далекими пращурами - я перший іду до культури, до світла (Вас., IV, 1960, 14); Дівчинка тихенько засміялася, затупала ніжками по щаблях драбини і з самого останнього сміливо зіскочила на сіно (Стельмах, II, 1962, 77); б) (розм., рідко) з якісними звичайного і вищого ступеня - для творення форм найвищого ступеня, з якісними найвищого ступеня - для їх підсилення. - Ти саму велику біду мені робиш, ти губиш мене (Кв.-Осн., II, 1956, 339); Було піде [пан] з Сенькою-кухарем у загони, намітить самого ситого вола, та й звелить убити (Стор., І, 1957, 195); - Подай нагайку. - Батьку, ну для чого вам ця нагайка? - А для того, сучий ти сину, щоб не показував на картах трьох доріг, а одну, та саму кращу (Довж., І, 1958, 199); - Он у Дейкалівці самого найкращого жеребця в артілі вкрали (Тют., Вир, 1964, 15)".

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #28 : Жовтня 02, 2022, 11:23:27 23:23 »
З усього цього всього видно, що ти дійсно вважаєш себе самим розумним :smilie5:
Ви так нічого і не зрозуміли з написаного мною, а на довершення продовжили допускати достатньо грубу (особливо як на нинішній час) граматичну помилку (русизм), на яку я вам вказав. Що може свідчити що ви, на жаль, не здатні навчатись.  :smiley25:

Щодо слова самий наводжу витяг зі словника української мови:
Ви зараз дуже добре проілюстрували мою сентенцію про застарівання "мудрості" і силу розуму. Ви цитуєте Академічний словник Української мови 70х років. Знання яке мало сенс колись, цілком може не мати сенсу зараз. 5 років тому правильно було "проект", зараз "проєкт". Потихеньку відмовляємось від русифікації української мови, запровадженої при совку. Мабуть і вам час приєднатись. :gigi:

Ось чинний правопис 2019 року https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/%202019.pdf

Ось параграф 104 про "Ступенювання прикметників"

Цитувати
§ 104. Ступенювання прикметників
Вищий ступінь прикметників
1. Вищий ступінь порівняння прикметників утворюємо додаванням:
1) суфікса -іш- або -ш- до основи чи до кореня звичайної форми
якісного прикметника: нов-і́ш-ий, повн-і́ш-ий, син-і́ш-ий, деше́в-ш-ий, соло́д-
ш-ий;
2) слів більш, менш до звичайної форми якісного прикметника
(рідше): більш вда́лий, більш глибо́кий, менш вередли́вий.
Найвищий ступінь прикметників
2. Найвищий ступінь порівняння прикметників утворюємо
додаванням:
1) префікса най- до форми вищого ступеня: найбі́льший, найкра́ща,
найме́нше;
2) слів найбільш, найменш до звичайної форми якісного прикметника
(рідше): найбі́льш зручни́й, найбі́льш стійка́, найме́нш приє́мне.
Для посилення ознаки вживаємо при формах найвищого ступеня
прикметників частки що і як; пишемо їх із прикметниками
разом: щонайсильні́ший, якнайбі́льший, якнайшви́дший
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9834
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Павел Себастьянович у Цимбалюка
« Reply #29 : Жовтня 02, 2022, 11:46:07 23:46 »
Ви так нічого і не зрозуміли з написаного мною, а на довершення продовжили допускати достатньо грубу (особливо як на нинішній час) граматичну помилку (русизм), на яку я вам вказав. Що може свідчити що ви, на жаль, не здатні навчатись.  :smiley25:
Ви зараз дуже добре проілюстрували мою сентенцію про застарівання "мудрості" і силу розуму. Ви цитуєте Академічний словник Української мови 70х років. Знання яке мало сенс колись, цілком може не мати сенсу зараз. 5 років тому правильно було "проект", зараз "проєкт". Потихеньку відмовляємось від русифікації української мови, запровадженої при совку. Мабуть і вам час приєднатись. :gigi:

Ось чинний правопис 2019 року https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/%202019.pdf

Ось параграф 104 про "Ступенювання прикметників"

А це щось міняє? Те, що наші академіки придумали нові правила, це ще не відміняє той факт, що ці явища присутні в мові нині. Там більше, що там наведені літературні приклади, які 1000 років тому не були русизмами, а тут раптом стали. Здрастє. А класики літератури цього й не знали...от біда, як їм тепер про це сповістити...

І я цитую словник укр. мови, що затверджений Інститутом мовознавства ім. Потебні.
Ось посилання

https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B9

І до речі оте слово проєкт я просто дуже не люблю. Бо ні в одній мові, з якими я стикалася немає такої вимови. Тільки проект в різних варіантах і все. І оскільки те слово іншомовне, то дуже хотілося би взнати, звідки вони цей проєкт висмоктали.

ПС Ви так дуже не хвилюйтесь я прекрасно все зрозуміла :smilie5:
« Останнє редагування: Жовтня 02, 2022, 11:51:59 23:51 від Lina »