Автор Тема: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами  (Прочитано 3603 раз)

0 Користувачів і 17 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
В Канаді невакцинованим заборонили купляти алкоголь та марихуану.

У канадській провінції Квебек з вівторка діє нове санітарне обмеження — невакциновані мешканці відтепер не зможуть купувати алкоголь та марихуану у спеціалізованих державних магазинах.

Говорять жителі Монреалю:

"Я розумію, що уряд хоче переконати людей у ​​необхідності щеплення, якщо це спрацює, то добре, буде менше пацієнтів у лікарнях".

"Нам потрібна можливість ходити в магазини та супермаркети, неможливо, щоб всі робили покупки онлайн".

Влада провінції планує також стягувати так званий податок на здоров'я з невакцинованих жителів, законопроект незабаром пройде обговорення в Національній асамблеї.

Найближчими днями буде запроваджено заборону на відвідування магазинів з товарами не першої необхідності та супермаркетів. Уряд у такий спосіб намагається знизити навантаження на систему охорони здоров'я, оскільки більше половини госпіталізованих з ковидом не вакциновано.

На даний момент дві дози щеплення зробили 82% жителів провінції Квебек.
« Останнє редагування: Січня 20, 2022, 12:52:04 12:52 від svit »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Проваксери - звичайні неврастеніки і психопати. Всі ці ненависники антиваксерів - були б типові лакеї та прислуга комуняк і нацистів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
"Уряд у такий спосіб намагається знизити навантаження на систему охорони здоров'я, оскільки більше половини госпіталізованих з ковидом не вакциновано."

а інша половина вакцінована  :fp2

на тлі того що велика Британія взагалі відміняє усілякі ковід обмеження в тому числі маски - Канада справді виглядає як комуно/фашистський режим. у соціалістичному суспільстві внутрішні протиріччя вилазять у огидну форму.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5478
  • Стать: Чоловіча
Проваксери - звичайні неврастеніки і психопати. Всі ці ненависники антиваксерів - були б типові лакеї та прислуга комуняк і нацистів.

Та ні, ви все переплутали, антиваксери - звичайні неврастеніки і психопати. :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Та ні, ви все переплутали, антиваксери - звичайні неврастеніки і психопати. :smilie7:
вас всех надо переводить в плоскость психических заболеваний. эти маски - амулеты, ненависть и агрессия говорит  о проблемах с головой

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5478
  • Стать: Чоловіча
велика Британія взагалі відміняє усілякі ковід обмеження

Не "усілякі ковід обмеження".

Джонсон зауважив, що поки люди, в яких буде позитивний результат тесту на коронавірус, повинні будуть перебувати на самоізоляції.
https://babel.ua/news/75483-u-velikiy-britaniji-skasovuyut-vimogu-nositi-maski-ta-covid-pasporti

До цього слід додати, що у Великий Британії:

Населення   68 438 тис.   
Кількість вакци­нованих   52 151 643   76,20 %
Повністю вакци­новано   48 019 069   70,16 %
Всього вакцинацій   136 792 383

https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/vaccination/uk/

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5478
  • Стать: Чоловіча
вас всех надо переводить в плоскость психических заболеваний. эти маски - амулеты, ненависть и агрессия говорит  о проблемах с головой

Ще один хврий ненавистю та агресією антиваксер. Лікуйтеся, вам це допоможе. :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Та ні, ви все переплутали, антиваксери - звичайні неврастеніки і психопати. :smilie7:

Взагалі, сам термін “antivaxers" було застосовано що оголосити величезну кількість нормальних людей, які просто вважають питання вакцинації приватним, якимись божевільними монстрами, яких треба ізолювати, покарати, принизити тощо.

Тобто було застосовано типово тоталітарну методику із метою нав“язати свою волю і примусити людей робити те, що вони вважають особистою справою. Це дуже схоже на колективізацію - не хочеш вступати до колгоспу - то в концтабір або в Сибір!
З таким самим ентузіазмом  вам подібні індивідууми відправляли на Соловки та Магадан “куркулів“ та інших “ворогів народу“. В цьому світі нічого нового немає, адже людська пприрода не змінюється.

Дивно, що деякі українці, в чиїй генетичній пам“яті мав би назавжди зафіксуватися жах 20-го століття, чомусь і надалі із радісним гиканням та скавчанням підтримують всю цю тоталітарну наволоч, яка наразі робить те ж саме (хоч в іншій формі), що і комуністи 1930-х в Україні.
« Останнє редагування: Січня 20, 2022, 04:52:49 16:52 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5478
  • Стать: Чоловіча
Канада справді виглядає як комуно/фашистський режим

Тут антивасеру ввижається "комуно/фашистський режим".

А наративчики - москальськи. :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5478
  • Стать: Чоловіча
Взагалі, сам термін “antivaxers" було застосовано що оголосити величезну кількість нормальних людей, які просто вважають питання вакцинації приватним, якимись божевільними монстрами, яких треба ізолювати, покарати, принизити тощо.

Тобто було засотсовано типово тоталітарну методику із метою нав“язати свою волю і примусити людей робити те, що вони вважають особистою справою. Це дуже схоже на колективізацію - не хочеш вступати до колгоспу - то в концтабір або в Сибір!
З таким самим ентузіазмом  вам подібні індивідууми відправляли на Соловки та Магадан “куркулів“ та інших “ворогів народу“. В цьому світі нічого нового немає, адже людська пприрода не змінюється.

Дивно, що деякі українці, в чиїй генетичній пам“яті мав би назавжди зафіксуватися жах 20-го століття, чомусь і надалі із радісним гиканням та скавчанням підтримують всю цю тоталітарну наволоч, яка наразі робить те ж саме (хоч в іншій формі), що і комуністи 1930-х в Україні.

У вас усе змішалося - коні, люди..  :laugh: :lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #10 : Січня 20, 2022, 04:59:01 16:59 »
У вас усе змішалося - коні, люди..  :laugh: :lol:

Чому ж? На мою думку - все логічно.

Я також вважаю, що питання про те вакцинуватися чи ні - суто особиста річ. І примус людей вакцинуватися через різноманітні дискримінаційні заходи - це характеристика тоталітарного мислення і влади.
А людська сутність залишається незмінною - є колективізатори і є “куркулі“. Ви явно на боці перших і я не маю сумніву, що вам подібні люди заарештовували мого прадіда у вересні 1932 року за те, що він не хотів вакцинуватися вступати до колгоспу.

Все просто...
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27359
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #11 : Січня 20, 2022, 04:59:40 16:59 »
Вакцинация сроду не являлась приватным делом, и не будет.
А то что у некоторых обострение тараканьей активности в головах то это действительно их приватное дело.
Вот пусть вакцинируются и дальше рассуждают про "тоталитарные методики" и подобную поебень. Свобода слова, хуле :)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #12 : Січня 20, 2022, 05:04:17 17:04 »
Вакцинация сроду не являлась приватным делом, и не будет.
А то что у некоторых обострение тараканьей активности в головах то это действительно их приватное дело.
Вот пусть вакцинируются и дальше рассуждают про "тоталитарные методики" и подобную поебень. Свобода слова, хуле :)

З медичної точки зору вакцинація дуже контроверсійна річ у випадку ріжних вірусів. В конкретному випадку ми маємо до діла із політично і меркантильно мотивованою масовою вакцинацією, яка відбувається в умовах акривної пандемії, що взагалі є повним абсурдом і запереченням основ епідеміології.

Звідси і відповідні результати.

If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #13 : Січня 20, 2022, 06:19:41 18:19 »
Я вже якось відвик і від Кота, і від Алі, і тут таке попадання в яблучко - обидва трамопсоси, і обидва антиваксери. Совпаденіе? Та хуй там!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #14 : Січня 20, 2022, 06:25:36 18:25 »
Я вже якось відвик і від Кота, і від Алі, і тут таке попадання в яблучко - обидва трамопсоси, і обидва антиваксери. Совпаденіе? Та хуй там!

Я просто пояснив, що люди із твоїм підходом до проблеми є точно такими, як і ті, хто заганяли українців у колгоспи в 1930-х, а тих хто не хотів, карали або кулею в потилицю або ж морили голодною смертю.

Я не бачу жодної ріжниці між тобою і тими, хто забирав мого прадіда з його обійстя, бо він не хотів вакцинуватися вступати до колгоспу.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #15 : Січня 20, 2022, 06:31:21 18:31 »
Я просто пояснив, що люди із твоїм підходом до проблеми є точно такими, як і ті, хто заганяли українців у колгоспи в 1930-х, а тих хто не хотів, карали або кулею в потилицю або ж морили голодною смертю.

Я не бачу жодної ріжниці між тобою і тими, хто забирав мого прадіда з його обійстя, бо він не хотів вакцинуватися вступати до колгоспу.

А я не бачу жодної різниці між тобою і Сташинським, який був такий собі українець-українець, а Бандеру вбив.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #16 : Січня 20, 2022, 06:35:27 18:35 »
А я не бачу жодної різниці між тобою і Сташинським, який був такий собі українець-українець, а Бандеру вбив.

Ти помиляєшся. Я не йду на співпрацю із жодною владою і вважаю особисту свободу найвищою цінністю.
Ти ж типовій колективіст, який готовий допомагати нищити тих, хто не згоден із генеральною лінією партії. Тому ти значно краще підходиш на роль Сташинського.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #17 : Січня 20, 2022, 06:45:30 18:45 »
Ти помиляєшся. Я не йду на співпрацю із жодною владою

Якби це казав не трампосос, я б мабуть навіть повірив  :idea:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27359
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #18 : Січня 20, 2022, 06:53:43 18:53 »
З медичної точки зору вакцинація дуже контроверсійна річ у випадку ріжних вірусів.

В чем эта контраверсийность заключается можно уточнить?

вакцинацією, яка відбувається в умовах акривної пандемії, що взагалі є повним абсурдом і запереченням основ епідеміології.

Ты что, эпидемиолог или хотя бы медик что бы такие громкие заявления делать?

Звідси і відповідні результати.

Какие результаты, чем они тебя не устраивают?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #19 : Січня 20, 2022, 06:53:54 18:53 »
Якби це казав не трампосос, я б мабуть навіть повірив  :idea:

Ну от бачиш, ти навіть вже прізвиськами кидаєшся.
Ти людина типово стадного типу, йдеш як вівця за іншими, не маючи жодного уявлення чи розуміння, ким власне є Трамп для сучасної Америки. Твої оцінки - крихти з чужого столу.
Більшість українців люди твого типу.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #20 : Січня 20, 2022, 06:54:08 18:54 »
А я не бачу жодної різниці між тобою і Сташинським, який був такий собі українець-українець, а Бандеру вбив.
Вважай Бандеру типовим анти ваксєром, що пер проти общєствєнного мнєнія, за свободи від совітського нарратіву.

а себе та інших ваксєрів коммунарами в кожанках що вистрілювали хуторян українців, у яких як ми всі знаємо хата скраю.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #21 : Січня 20, 2022, 06:54:58 18:54 »
В чем эта контраверсийность заключается можно уточнить?

Ты что, эпидемиолог или хотя бы медик что бы такие громкие заявления делать?

Какие результаты, чем они тебя не устраивают?

Масовий психоз. Абсолютна неефективність вакцин. Я вже не кажу про їхні побічні негативні ефекти.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #22 : Січня 20, 2022, 06:56:43 18:56 »
Вважай Бандеру типовим анти ваксєром, що пер проти общєствєнного мнєнія, за свободи від совітського нарратіву.

а себе та інших ваксєрів коммунарами в кожанках що вистрілювали хуторян українців, у яких як ми всі знаємо хата скраю.

 :an

Тут не те цікаво, а те що є якась закономірність - антиваксер-хуйлосос-трампосос. Ватники, скрєпні, вони майже усі антиваксери.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #23 : Січня 20, 2022, 06:56:50 18:56 »
Ты что, эпидемиолог или хотя бы медик что бы такие громкие заявления делать?

Карл Маркс тоже книжечку написал в свое время. Неучей били по ебалу за то что не следовали "науке". А еще было церковное писание, молот ведьм и средние века.


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #24 : Січня 20, 2022, 06:58:14 18:58 »
:an

Тут не те цікаво, а те що є якась закономірність - антиваксер-хуйлосос-трампосос. Ватники, скрєпні, вони майже усі антиваксери.
Если тебе скучно - то это твоя проблема. А вот хотя бы с точки зрения - агрессии - чем ты от товарища в кожанке отличаешься? ваш брат это - защемить других с отличным от твоего мнения, придушить, заткнуть, забанить. типичные комми.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #25 : Січня 20, 2022, 06:59:29 18:59 »
:an

Тут не те цікаво, а те що є якась закономірність - антиваксер-хуйлосос-трампосос. Ватники, скрєпні, вони майже усі антиваксери.

Запиши сюди ще тисячі американських лікарів, Роберта Кеннеді-молодшого, та мільйони людей, які не хочуть бути мишами для китайьких експериментів.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27359
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #26 : Січня 20, 2022, 07:00:18 19:00 »
Масовий психоз. Абсолютна неефективність вакцин. Я вже не кажу про їхні побічні негативні ефекти.

Бля...
Откуда у тебя данные про неэффективность и побочные эффекты, из интернета? И каким боком к вакцинации психоз, это одно из осложнений?
Но хоть наличие пандемии уже не отрицается, и то хлеб  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #27 : Січня 20, 2022, 07:03:17 19:03 »
тут ваши же ваксы статистики приводили что половина в госпиталях невакцинированная, вторая половина вакцинированная...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #28 : Січня 20, 2022, 07:04:53 19:04 »
Если тебе скучно - то это твоя проблема. А вот хотя бы с точки зрения - агрессии - чем ты от товарища в кожанке отличаешься? ваш брат это - защемить других с отличным от твоего мнения, придушить, заткнуть, забанить. типичные комми.

Я не збираюся нікого щемити, більше того, вважаю що багато чого з цієї вакцинації та локдаунів то повний ідіотизм. Наприклад, як вибачення Джонсона перед Королевою - то ж пиздець. Але. Антивакцийна пропаганда - то злочин, ніхто не має права прирікати людину на смерть, а антиваксери саме цим і займаються, вони пропагують відмову від вакцини яка рятує від смертельної хвороби. Особисто роби для себе як хочеш, наприклад як чеська співачка:

Померла Гана Горка, чеська співачка, яка спеціально заразилася коронавірусом

Як повідомляє BBC News, померла Гана Горка, вокалістка чеської фольк-групи Asonance. Жінці було 57 років. Вона вважала, що краще перехворіти, ніж вакцинуватися.

Причиною смерті жінки став коронавірус. Але тут не все так просто. Виявилося, що жінка навмисно заразилася інфекцією від чоловіка та сина, які злягли з коронавірусом наприкінці грудня. Повідомляється, що вона не хотіла робити щеплення, але не ізолюватися від сім'ї, а доглядала їх у момент хвороби.

Також жінка хотіла отримати ковід-перепустку, щоб більше не було перешкод у її переміщенні та відвідуванні громадських місць у Чехії. За словами сина, вони з батьком були повністю щеплені від коронавірусу.

Але закликати інших до самогубства - то є безумовний злочин.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27359
Re: Найдієвіший засіб боротьбі з антиваксерами
« Reply #29 : Січня 20, 2022, 07:06:35 19:06 »
Я не збираюся нікого щемити, більше того, вважаю що багато чого з цієї вакцинації та локдаунів то повний ідіотизм. Наприклад, як вибачення Джонсона перед Королевою - то ж пиздець. Але. Антивакцийна пропаганда - то злочин, ніхто не має права прирікати людину на смерть, а антиваксери саме цим і займаються, вони пропагують відмову від вакцини яка рятує від смертельної хвороби. Особисто роби для себе як хочеш, наприклад як чеська співачка:


 :smiley24: