Автор Тема: Люди не рівні по природі  (Прочитано 3782 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #30 : Жовтня 18, 2021, 12:30:04 12:30 »
спорить по сути это скучно  :smilie2:
Ну якщо тобі мало порки в цій гілці і хочеться продовження, то давай розберемо висєр похресниці Хуйла по суті.

> По природе своей люди не равны,
Це єдиний вислів що має зміст в цій псевдоцитаті.

> достичь равенства можно лишь насилием,
Це абсолютна і беззастережна йухня. Буде пояснено на контрприкладах нижче.

> причём это всегда будет выравнивание “по нижнему уровню”.
Це абсолютна і беззастережна йухня. Буде пояснено на контрприкладах нижче.

> Уровнять бедного с богатым можно, лишь отняв у богатого его богатство.
На початку 90х Польща і інші члени ЄС останньої хвилі були злиденними, а Німеччина та інші країни тодішні члени ЄС були цілком забезпеченими. Зараз Польща, Чехія, Словаччина, Словенія і тд цілком забезпечені країни, при цьому Німечина чи Франція не стали біднішими. Бідний може стати багатим без насильства над багатим, ніяких завад цьому немає.

> Уровнять слабого с сильным можно, лишь отняв у сильного его силу.
За свою першу чверть в школі я отримав 3 з фізкультури. Я був наймолодшим, найменшим і найслабшим в класі. Після цього я почав кожен день бігати і займатись на турнику та брусах, записався на самбо, і річну оцінку отримав уже 5. Став одним з найсильніших. При цьому інші мої однокласники не стали від цього слабшими. Слабкий може стати сильним, ніяких завад цьому немає.

> Уровнять глупого с умным можно, лишь превратив ум из достоинства в недостаток.
Є десятки і сотні випадків коли загублених дітей виховували тварини, наприклад вовки. При цьому зрозуміло що інтелектуальний розвиток таких Мауглі був на рівні недоумків. Але при поверненні в людське суспільство вони цілком могли адаптуватись, навчитись і стати цілком нормальними членами суспільства. Нейрони в мозку можна тренувати не гірше за м'язи. Хоча вроджений талант і є важливим, але визначальними для інтелектуального рівня індивідууму є оточення та кількість прикладених зусилль. Тому якщо і не урівняти то як мінімум підтягнути інтелектуальний цілком можна витративши зусилля на навчання. Це і доводить середній IQ бідних та багатих країн, однією з відмінностей між якими є доступ до освіти.

> Общество всеобщего равенства — это общество бедных, слабых и глупых людей, основанное на насилии.
Ну тут взагалі повна маячня в стилі "Війна - це мир". Суспільство бідних, слабких та дурних людей - це наприклад суспільство рабовласницького півдня США, або кріпосницької Російської Імперії. Це якраз суспільства загальної нерівності. Порівняно з ними нинішнє суспільство на кілька порядків більше відповідає визначенню суспільства сильних, розумних та багатих людей, і набагато ближче до суспільства загальної рівності.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #31 : Жовтня 18, 2021, 12:34:42 12:34 »
:laugh:
Дик голос Бердяєва (та ще цінність) був відпочатку використаний для того, щоб надати якоїсь ваги словам чергової кацапської курки.

Кацапская курка уложила в одно предложение то что говорил Бердяев целой книгой - вот цитата из нее:

 ....Для обогащения и подъема материального благосостояния масс, больших количеств, необходимо не обеднение малого количества, а рост производительности, развитие материальных производительных сил. Социальный вопрос реально разрешим прежде всего на путях производства, а не распределения. Равнение по низшим, которого требуют многие из вас, есть разгром человеческой культуры, понижение уровня жизни. Социализм бедности – самый страшный социализм. События после мировой войны доказали, что социализм есть порождение бедности, а не богатства. Выносимее ещё был бы социализм богатства, социализм избытка. Когда фанатики революционного социализма требуют, чтобы лучше все были нищие, чем чтобы существовала привилегированная кучка имущих, имеющих возможность поддерживать более высокий уровень культуры, их морализмом движет обоготворенная зависть и месть. Ибо здоровое моральное суждение должно признать, что пусть лучше немногие будут на более высоком уровне культуры, чем все на низшем уровне. Неравенство есть условие развития культуры . Это – аксиома. И остается недоказанным, почему равенство морально выше неравенства? А может быть неравенство само по себе есть правда и благо и к нему следует стремиться? И в Царстве Божием будет неравенство. С неравенством связано всякое бытие . ...


данная цитата не противоречит резюме собчак (если это ее резюме) и скорее говорит что она достаточна умна чтобы понимать и анализировать чем что-либо еще.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #32 : Жовтня 18, 2021, 12:50:33 12:50 »
Кацапская курка уложила в одно предложение то что говорил Бердяев целой книгой - вот цитата из нее:

 ....Для обогащения и подъема материального благосостояния масс, больших количеств, необходимо не обеднение малого количества, а рост производительности, развитие материальных производительных сил. Социальный вопрос реально разрешим прежде всего на путях производства, а не распределения. Равнение по низшим, которого требуют многие из вас, есть разгром человеческой культуры, понижение уровня жизни. Социализм бедности – самый страшный социализм. События после мировой войны доказали, что социализм есть порождение бедности, а не богатства. Выносимее ещё был бы социализм богатства, социализм избытка. Когда фанатики революционного социализма требуют, чтобы лучше все были нищие, чем чтобы существовала привилегированная кучка имущих, имеющих возможность поддерживать более высокий уровень культуры, их морализмом движет обоготворенная зависть и месть. Ибо здоровое моральное суждение должно признать, что пусть лучше немногие будут на более высоком уровне культуры, чем все на низшем уровне. Неравенство есть условие развития культуры . Это – аксиома. И остается недоказанным, почему равенство морально выше неравенства? А может быть неравенство само по себе есть правда и благо и к нему следует стремиться? И в Царстве Божием будет неравенство. С неравенством связано всякое бытие . ...


данная цитата не противоречит резюме собчак (если это ее резюме) и скорее говорит что она достаточна умна чтобы понимать и анализировать чем что-либо еще.

а накуя нам это тут на форуме :fp2

кацапские курки и бердяевы? а ?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #33 : Жовтня 18, 2021, 01:10:43 13:10 »
а накуя нам это тут на форуме :fp2

кацапские курки и бердяевы? а ?

ну, своих же вы не хотите слушать - тот же людвиг фон мизес одна из глыб либерализма писал+/- то же самое и родился во львове но в украине больше уважают маркса
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #34 : Жовтня 18, 2021, 01:12:25 13:12 »
ты там шароебишься
и опровержение оттуда запощеное ты притащил.
Що за чухню ти пишеш?  :fp2 Після твого першого посту в цій гілці я зробив пошук в гуглі, по повній "цитаті" наведеній тобою, і перше що воно видало, це посилання на упячку, яку гугл уже проіндексував. Можеш перевірити самостійно. Так на упячці я побачив пост Potato.



Але поставився я до нього точно так же як і до твоєї "цитати". Став перевіряти чи відповідає запощене ним істині чи ні. Заскрінене це єдине що є в тій гілці що пересікається з моїм повідомленням. Ні самостійного пошуку по по книзі який я зробив і запостив результат, ні згадки про Собчак як першоджерело, ні навіть прямого посилання на мордокнигу де поставили цю цитату під сумнів на упячці немає. Пост Potato звузив вектор пошуків. Але повір, не знайди я цього у Potato, я знайшов би це і самостійно, нічого складного в цьому немає. Хоча до честі Potato, він єдиний на упячці хто поліз перевіряти. Просто от в цьому відмінність між тими у кого є критичний погляд на речі, і тими у кого немає. Між мною і тобою наприклад.

я так понимаю именно к факту нахождения на упячке тут основные претензии.
Ти так і не зрозумів що ржати над фріками і ботами, і тиражувати на повному серйозі фейкову інфу від них навіть без базовго факт-чекінгу це різні речі? Ну тоді я уже навряд чи чимось допоможу.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #35 : Жовтня 18, 2021, 01:17:12 13:17 »
Кацапская курка уложила в одно предложение то что говорил Бердяев целой книгой - вот цитата из нее:

 ....Для обогащения и подъема материального благосостояния масс, больших количеств, необходимо не обеднение малого количества, а рост производительности, развитие материальных производительных сил. Социальный вопрос реально разрешим прежде всего на путях производства, а не распределения. Равнение по низшим, которого требуют многие из вас, есть разгром человеческой культуры, понижение уровня жизни. Социализм бедности – самый страшный социализм. События после мировой войны доказали, что социализм есть порождение бедности, а не богатства. Выносимее ещё был бы социализм богатства, социализм избытка. Когда фанатики революционного социализма требуют, чтобы лучше все были нищие, чем чтобы существовала привилегированная кучка имущих, имеющих возможность поддерживать более высокий уровень культуры, их морализмом движет обоготворенная зависть и месть. Ибо здоровое моральное суждение должно признать, что пусть лучше немногие будут на более высоком уровне культуры, чем все на низшем уровне. Неравенство есть условие развития культуры . Это – аксиома. И остается недоказанным, почему равенство морально выше неравенства? А может быть неравенство само по себе есть правда и благо и к нему следует стремиться? И в Царстве Божием будет неравенство. С неравенством связано всякое бытие . ...


данная цитата не противоречит резюме собчак (если это ее резюме) и скорее говорит что она достаточна умна чтобы понимать и анализировать чем что-либо еще.
Дана цитата мало того що суперечлива сама по собі, як і будь-яка соціально-філософська концепція. Так вона ще й прямо суперечить висеру Собчак. Тому що Бердяєв критикує соціалізм бідності на противагу соціалізму багатсва, цілком допускаючи можливість інсування останнього. І щодо рівності та нерівності він лише задається питанням не даючи жодних відповідей. А тупа курка заперечує саму можливість існування соціалізму багатсва та відкидає саму ідею рівності.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #36 : Жовтня 18, 2021, 01:19:17 13:19 »
От до речі гілка на упячці - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109563.0

От вона перша по видачі гугла - тиць.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #37 : Жовтня 18, 2021, 01:25:01 13:25 »
Дана цитата мало того що суперечлива сама по собі, як і будь-яка соціально-філософська концепція. Так вона ще й прямо суперечить висеру Собчак. Тому що Бердяєв критикує соціалізм бідності на противагу соціалізму багатсва, цілком допускаючи можливість інсування останнього. І щодо рівності та нерівності він лише задається питанням не даючи жодних відповідей. А тупа курка заперечує саму можливість існування соціалізму багатсва та відкидає саму ідею рівності.

*А тупа курка заперечує саму можливість існування соціалізму багатсва та відкидає саму ідею рівності.*

В этом она солидарна с Бердяевым .. теперь прямая цитата:

"Свобода есть прежде всего право на неравенство
. Равенство есть прежде всего посягательство на свободу, ограничение свободы. Свобода живого существа, а не математической точки, осуществляется в качественном различении, в возвышении, в праве увеличивать объем и ценность своей жизни. Свобода связана с качественным содержанием жизни. Равенство же направлено против всякого качественного различия и качественного содержания жизни, против всякого права на возвышение"
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #38 : Жовтня 18, 2021, 01:40:10 13:40 »
Ну якщо тобі мало порки в цій гілці і хочеться продовження, то давай розберемо висєр похресниці Хуйла по суті.

> По природе своей люди не равны,
Це єдиний вислів що має зміст в цій псевдоцитаті.

> достичь равенства можно лишь насилием,
Це абсолютна і беззастережна йухня. Буде пояснено на контрприкладах нижче.

> причём это всегда будет выравнивание “по нижнему уровню”.
Це абсолютна і беззастережна йухня. Буде пояснено на контрприкладах нижче.

> Уровнять бедного с богатым можно, лишь отняв у богатого его богатство.
На початку 90х Польща і інші члени ЄС останньої хвилі були злиденними, а Німеччина та інші країни тодішні члени ЄС були цілком забезпеченими. Зараз Польща, Чехія, Словаччина, Словенія і тд цілком забезпечені країни, при цьому Німечина чи Франція не стали біднішими. Бідний може стати багатим без насильства над багатим, ніяких завад цьому немає.

> Уровнять слабого с сильным можно, лишь отняв у сильного его силу.
За свою першу чверть в школі я отримав 3 з фізкультури. Я був наймолодшим, найменшим і найслабшим в класі. Після цього я почав кожен день бігати і займатись на турнику та брусах, записався на самбо, і річну оцінку отримав уже 5. Став одним з найсильніших. При цьому інші мої однокласники не стали від цього слабшими. Слабкий може стати сильним, ніяких завад цьому немає.

> Уровнять глупого с умным можно, лишь превратив ум из достоинства в недостаток.
Є десятки і сотні випадків коли загублених дітей виховували тварини, наприклад вовки. При цьому зрозуміло що інтелектуальний розвиток таких Мауглі був на рівні недоумків. Але при поверненні в людське суспільство вони цілком могли адаптуватись, навчитись і стати цілком нормальними членами суспільства. Нейрони в мозку можна тренувати не гірше за м'язи. Хоча вроджений талант і є важливим, але визначальними для інтелектуального рівня індивідууму є оточення та кількість прикладених зусилль. Тому якщо і не урівняти то як мінімум підтягнути інтелектуальний цілком можна витративши зусилля на навчання. Це і доводить середній IQ бідних та багатих країн, однією з відмінностей між якими є доступ до освіти.

> Общество всеобщего равенства — это общество бедных, слабых и глупых людей, основанное на насилии.
Ну тут взагалі повна маячня в стилі "Війна - це мир". Суспільство бідних, слабких та дурних людей - це наприклад суспільство рабовласницького півдня США, або кріпосницької Російської Імперії. Це якраз суспільства загальної нерівності. Порівняно з ними нинішнє суспільство на кілька порядків більше відповідає визначенню суспільства сильних, розумних та багатих людей, і набагато ближче до суспільства загальної рівності.

ха-ха ... все ваши примеры показывают что вы сами а не внешние силы или третьи лица достигли чего-то ... а равенство в том качестве о котором дискутируют социальные дисциплины это не вопрос личных усилий а вопрос усилий третьих лиц которые приведут к равенству ... социализм утверждает что равенства можно достичь не занимаясь спором персонально а каким-то образом перераспределив в обществе что-то ))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7154
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #39 : Жовтня 18, 2021, 01:43:25 13:43 »
Кацапская курка уложила в одно предложение
Мені є абсолютно нецікавим будь-який продукт кацапської думки. My shield is disgust, як то кажуть.
Чого й всім бажаю.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #40 : Жовтня 18, 2021, 01:53:27 13:53 »
ну, своих же вы не хотите слушать - тот же людвиг фон мизес одна из глыб либерализма писал+/- то же самое и родился во львове но в украине больше уважают маркса

я должен кого то слушать? :fp2
тратить свое время на баранов ?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #41 : Жовтня 18, 2021, 01:53:59 13:53 »
В этом она солидарна с Бердяевым .. теперь прямая цитата:
Якщо чесно я уже стомився пояснювати вам концептуальні відмінності між одним і іншим, тому мабуть закінчу з цим. Припустимо що ви праві. Тоді я звісно дуже радий що одна свинособача курка творчо розвинула окрему думку свинособачого філософа сторічної давнини, а дочка_ахвіцера tom_cat, Ali(UA) та ви вирішили нам це донести. Вважатимемо що відповідь на головні питання "життя, Всесвіту і взагалі" ми отримали. І це як не дивно не 42, а те що "рівність - це зло". І пофіг що існує безліч фолософських течій, в кожній з яких є безліч різних напрямків, та незліченна кількість філософів з різними думками, які навіть впродовж одного свого свого життя зазнають багатьох світоглядних трансформацій. І пофіг що всі ці течії та їх концепції суперечливі як сама природа людини. І пофіг що жодної універсальної відповіді немає і бути не може. І тим більше пофіг актуальні 100 років тому філософсько-соціальні погляди уже давно застаріли. Головне притягнути антиліберальний висєр хуйлівської курки, прикріпити до нього шилдік якого-не-якого філософа, а коли зловлять сказати "А какая разница" і запропонувати поговорити по суті. Коли і по суті цитата буде розгромлена, тоді можна знов повернутись до "авторитетів". І так довго ходити по кругу. Тому ідіть ви будь-ласка на йух, зі своїми свинособаками, з їхніми філососькими концепціями, з їхньою "альтернативою" сучасному світові. Дякую, наїлись. Все кацапське - вороже. Все що вони просувають та толерують - на зло цивілізованому світові і Україні як його частині. Всі хто цим займається - вороги. Не лізьте до нас. Тут водкі нєт.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #42 : Жовтня 18, 2021, 01:55:48 13:55 »
кияшка а как бердяев помог твоим кацапским родычам? :fp2


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #43 : Жовтня 18, 2021, 02:13:47 14:13 »
ха-ха ... все ваши примеры показывают что вы сами а не внешние силы или третьи лица достигли чего-то ... а равенство в том качестве о котором дискутируют социальные дисциплины это не вопрос личных усилий а вопрос усилий третьих лиц которые приведут к равенству ... социализм утверждает что равенства можно достичь не занимаясь спором персонально а каким-то образом перераспределив в обществе что-то ))
Знаєте важко розмовляти з людьми позбавленими логіки, а головне емпатії. Людина живе в соціумі, і вона не може існувати окремо від "третіх" осіб. В випадку з Польщею і країнами Східної Європи, їй допомогли розвинутись інші країни ЄС, багатші, такі як Німеччина, Франція, поділившись власними технологіями, ринками, дешевими кредитами. В випадку зі спортом мені допоміг мій батько, склавши компанію в пробіжках і відвівши не перше тренування, де мені допоміг тренер та знайомі по секції. В випадку з освітою суспільство допомагає бідним, забезпечуючи доступ до безкоштовної освіти.
Насправді я розумію в чому ваша проблема. Це свинособача ментальність, яка не допускає можливість гуманістичного підходу засновоаного на симбіотичному співіснуванні. Ви не допускаєте можливості комусь допомогти, для вас будь-який акт взаємодії - це насилля. Як Мордор весь час ставився до України. І це призвело до злиднів і нещастя в обох країнах. На відміну від відносин наприклад Німеччини і Польщі в ЄС, коли в результаті і Німеччина і Польща стали багатшими. Для вас це все незбагненно. Але вибачайте, це ваші з Собчак проблеми. Не туліть їх до нас будь-ласка.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #44 : Жовтня 18, 2021, 02:49:53 14:49 »
коротше, всі ці містики - гамно.
і бердяєв - гамно...хоч і мілка шлята київська.. і блавацька - гамно, разом з тим пасіонарнєм гумільовим.   :smilie7:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #45 : Жовтня 18, 2021, 03:12:32 15:12 »
Знаєте важко розмовляти з людьми позбавленими логіки, а головне емпатії. Людина живе в соціумі, і вона не може існувати окремо від "третіх" осіб. В випадку з Польщею і країнами Східної Європи, їй допомогли розвинутись інші країни ЄС, багатші, такі як Німеччина, Франція, поділившись власними технологіями, ринками, дешевими кредитами. В випадку зі спортом мені допоміг мій батько, склавши компанію в пробіжках і відвівши не перше тренування, де мені допоміг тренер та знайомі по секції. В випадку з освітою суспільство допомагає бідним, забезпечуючи доступ до безкоштовної освіти.
Насправді я розумію в чому ваша проблема. Це свинособача ментальність, яка не допускає можливість гуманістичного підходу засновоаного на симбіотичному співіснуванні. Ви не допускаєте можливості комусь допомогти, для вас будь-який акт взаємодії - це насилля. Як Мордор весь час ставився до України. І це призвело до злиднів і нещастя в обох країнах. На відміну від відносин наприклад Німеччини і Польщі в ЄС, коли в результаті і Німеччина і Польща стали багатшими. Для вас це все незбагненно. Але вибачайте, це ваші з Собчак проблеми. Не туліть їх до нас будь-ласка.

вы пишете какую то чушь очевидно путая реальность социализма и ваше представление о нем ... притом путаетесь в очевидном ... возможность кому-то помочь такое же базовое право челове как жизнь ... я не могу отрицать базовых прав человека поскольку они естественны и пирродны ... социализм же превращает право в обязанность чем уничтожает саму природу человека о чем и говорит бердяев если почитать его довольно разлогие и часто слишком религиозные текты.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #46 : Жовтня 18, 2021, 03:15:39 15:15 »
кияшка а как бердяев помог твоим кацапским родычам? :fp2

ничем,но он может помочь в становлении УПЦ поскольку его воззрения были очеь замешаны на религии и в итоге вели к пропаганде либерализма в его истинном значении (а не том котором он сам воспринимал) ...

если УПЦ будет идти +/- этой дорогой то Украина с большим числом религиозного населения будет иметь шанс вывести из мозгов 80% марксизм который они впитывают тут "с молоком матери" и привести общестов в относительно нормальное состоние с хоть каким-то значимым количеством правых идей в нем.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #47 : Жовтня 18, 2021, 03:38:15 15:38 »
коротше, всі ці містики - гамно.
і бердяєв - гамно...хоч і мілка шлята київська.. і блавацька - гамно, разом з тим пасіонарнєм гумільовим.   :smilie7:
Да проблема ж не в Бєрдяєві чи Гумельові. У будь-якої навіть геніальної особистості цілком можна знайти суперечливі, і навіть абсолютно нелогічні та принципово помилкові судження. Саме тому argumentum ad verecundiam або "Звернення до авторитету" є класичною логічною хибою. А в цій гілці взагалі джек-пот - абсолютно суперечлива філососфсько-соціальна сентенція, на яку було навішано фейковий authority, для придання цій дурні хоч якоїсь ваги. Тобто логічна хиба на логічній хибі їде, і логічною хибою поганяє. І все щоб забезпечити базу для внутрішніх переконаннь топікстартера, що насправді негри мають збирати бавовну, жінки дрібними перебіжками переміщуватись з церкви на кухню, Супермен має бути гетеросексуалом, а Трамп і Хуйло мають бути президентами вічно. Але от незадача, навіть зі зверненням до авторитету вийшли трабли. Бо "авторитетом" виявилась абсолютно безпринципна і аморальна свинособача мажорка, без будь-яких реальних принципів, яка недавно стала причиною смерті двох людей. А її сентенція, це звичайний собі гімн дрібної мажористої фашистки, яка чомусь вирішила що в тому що вона "сильніша, багатша і розумніша" є якась її заслуга. Хоча насправді причиною цілком може бути те, що вона народилась в багатій сім'ї в злиденній та соціально диференційованій країні.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #48 : Жовтня 18, 2021, 03:43:40 15:43 »
вы пишете какую то чушь очевидно путая реальность социализма и ваше представление о нем ... притом путаетесь в очевидном ... возможность кому-то помочь такое же базовое право челове как жизнь ... я не могу отрицать базовых прав человека поскольку они естественны и пирродны ... социализм же превращает право в обязанность чем уничтожает саму природу человека о чем и говорит бердяев если почитать его довольно разлогие и часто слишком религиозные текты.
Соціалізм це не тільки той покруч, якого ви побудували на 1/6 суші. Це ще й будь-яка соціально орієнтована держава на кшталт скандинавських країн. Країн з найвищим рівнем життя на планеті, і які є прикладом та ціллю для багатьох людей на планеті. Тому харе уже хрінь тиражувати. Час уже подорослішати. Бо скоро пенсія прийде (якої ви так хотіли завжди усіх позбавити), а мудрість все ніяк.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #49 : Жовтня 18, 2021, 03:59:39 15:59 »
Соціалізм це не тільки той покруч, якого ви побудували на 1/6 суші. Це ще й будь-яка соціально орієнтована держава на кшталт скандинавських країн. Країн з найвищим рівнем життя на планеті, і які є прикладом та ціллю для багатьох людей на планеті. Тому харе уже хрінь тиражувати. Час уже подорослішати. Бо скоро пенсія прийде (якої ви так хотіли завжди усіх позбавити), а мудрість все ніяк.


вы отстали на 15 лет примерно - в скандинавских странанх не было социализма и по свидетельству, например ярослава романчука сами шведы очень обижаются когда их систему называют социализмом ... отчасти потому что налоги на бизнес там после сумашедших 70-90х прошлого столетия снизили сделав одними из самых низких в европе ... но все еще остались на доходы граждан и с этим пытаются бороться но страна находится в "ловушке социализма" когда раздать льготы просто а отменить сложно ... вы проспали крах скандинавской системы когда "общесто всеобщего благосостояния" как они это называли обанкротилось ... и это при том что они применили лишь часть идей социализма и не упарывались с его самой опасной частью ведущей к расстрелам.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4866
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #50 : Жовтня 18, 2021, 04:07:26 16:07 »
гм-м, гм..
може річ у тім, що присутні плутають поняття соціалізація, соціалізм і совок, як викривлена уява про перших два?
все до купи, так би мовити?
бердяївщина теж виродилася в релігійну чортівню з марксизму. сповідуючи принцип: а от не вашим і не їхнім! в мене вже своя свобода і філософія.   :smilie5:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #51 : Жовтня 18, 2021, 04:19:22 16:19 »
ничем,но он может помочь в становлении УПЦ поскольку его воззрения были очеь замешаны на религии и в итоге вели к пропаганде либерализма в его истинном значении (а не том котором он сам воспринимал) ...

если УПЦ будет идти +/- этой дорогой то Украина с большим числом религиозного населения будет иметь шанс вывести из мозгов 80% марксизм который они впитывают тут "с молоком матери" и привести общестов в относительно нормальное состоние с хоть каким-то значимым количеством правых идей в нем.
а становлении католиков и протестантов он поможет? :fp2


Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #52 : Жовтня 18, 2021, 04:41:12 16:41 »
а становлении католиков и протестантов он поможет? :fp2

протестанты и католики создали золотой миллиард -им не надо ничего становлять -просто надо слегка прийти в себя и выпистидь леваков из политики .. но это другая история. а вот православие должно изменяться ... и это один из рецептов и не самый плохой.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #53 : Жовтня 18, 2021, 04:41:55 16:41 »
в скандинавских странанх не было социализма
находится в "ловушке социализма"
:smiley24:  :lol:
Ви розумієте що термін "соціалізм" приплели до теми цієї гілки ви? Ви розумієте що соціалізм як і будь-яка соціально-економічна модель може містити в собі як позитивні так і негативні складові? Що будь-яка реалізація заснована на моделі може включати чи не включати ці складові? Що реалізувати будь-яку соціально-економічну чи філософську концепцію в повному об'ємі неможливо? Що думки експертів це лише думки експертів, вони можуть бути хибними, а відсилка до них це уже згадана мною хиба argumentum ad verecundiam? Ви розумієте що суперечка в цій гілці була не про соціалізм, а про нікчемність цитати кацапської курки, що видавалась за цитату кацапського філософа, і яку (дискусію) можна розширити до нікчемності будь-якої інформації що поступає до нас у вигляді пропаганди з Мордору? Ви розумієте, що кожного разу генеруєте нові смисли, відмовляючись від захисту старих, забезпечуючи самопідтримуваність, але в той же час і беззмістовність дискусії? Ви розумієте що ви сперечаєтесь з якимись тарганами у власній голові, а не зі мною?  :gigi:

ЗІ Для себе я спілкування в цій гілці закриваю. В беззмістовну софістику можна бавитись довго, але чесно кажучи надокучило. Без надії таки сподіваюсь, що все ж таки ця гілка змусить хоч когось відповідальніше ставитись до інформації яку вони споживають та розповсюджують. Успіхів усім в цьому чаті.  :Tyapnycia:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #54 : Жовтня 18, 2021, 05:27:39 17:27 »
протестанты и католики создали золотой миллиард -им не надо ничего становлять -просто надо слегка прийти в себя и выпистидь леваков из политики .. но это другая история. а вот православие должно изменяться ... и это один из рецептов и не самый плохой.

бразилия это золотой миллиард? :fp2

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #55 : Жовтня 18, 2021, 05:31:30 17:31 »
бразилия это золотой миллиард? :fp2

нет, но они последние 20 лет твердо на пути к нему ... бразилия единственная старна латинской америки разорвавшая замкнутый круг бедность-патернализм-социализм и начала выбирать правые партии которые проводят либеральные реформы .. там даже фавеллы перстали быть той клоакой что 30 лет назад.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #56 : Жовтня 18, 2021, 05:33:04 17:33 »
от люблю  птуушников послушать
о высоких материах богословия и социализма
бердяевы там всякие с собчаками
прямо золотой миллиард млеет от кацапских откровений :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #57 : Жовтня 18, 2021, 05:35:00 17:35 »
нет, но они последние 20 лет твердо на пути к нему ... бразилия единственная старна латинской америки разорвавшая замкнутый круг бедность-патернализм-социализм и начала выбирать правые партии которые проводят либеральные реформы .. там даже фавеллы перстали быть той клоакой что 30 лет назад.


  :fp2

и как успехи кроме того что они дохли от ковида сотнянми тысяч? :fp2

а у мексики как успехи? :fp2

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #58 : Жовтня 18, 2021, 06:47:08 18:47 »
банальная только в цивилизованных странах эту "банальную куету " вслух нельзя говорить.

Так а яка різниця, якщо західні країни побудовані на таких принципах? Є бідні і багаті, і ніхто проти цього революцій не влаштовує. тут я прогнав, не тільки західні, а усі. навіть комуністичний Китай та ультракомуністична Пів.Корея.
« Останнє редагування: Жовтня 18, 2021, 06:52:59 18:52 від svit »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Люди не рівні по природі
« Reply #59 : Жовтня 18, 2021, 06:55:15 18:55 »
Автор цітати, яка не Бердяєва:

ЛІПКАН Володимир Анатолійович — доктор юридичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, академік Міжнародної кадрової академії. Не Собчак, он воно шо.