Автор Тема: В Полтаві намічається своя ДНР  (Прочитано 794 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
В Полтаві намічається своя ДНР
« : Серпня 07, 2021, 09:27:07 21:27 »
Спілкувався сьогодні з молоддю. Вже навіть не шаріївці. А дугінці, як в 2014 році в Харкові й на Донбасі та в Криму. Три брати- Нікіта, Родіон, Марк. Від 25 до 18 років. І з ними якийсь йоркширкський сепар, Найл (Nille ). Один народ, "наша славянская цивилизация не такая агресивная, как другие,- мі за равноправие ЦИВИЛИЗАЦИЙ, чтоб ни одна с них не доминировала над другими"...

Мають контакти на Заході. - крім цього йорка, з ким, очевидно, познайомились в чат-рулетці,- були хрещені в юному віці ( принаймні, ті 2 з них, хто є молодшими- Родіон 20 років та Марк 15 ) у мормони американськими місіонерами, навіть активнічали- розносили причастя. Потім щезли, наче як розчарувались,- але контакти з молодими американськими та англійськими місіонерами підтримують.

Така ж херня була в Криму та на сході України в 10-х роках. Визріває така ж ситуація

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #1 : Серпня 07, 2021, 09:31:07 21:31 »
я охереваю з цих служб безпеки. Ну гаразд наша,- але як британці таке пропускають? Схожа на Австро-Угорщину до 1914 року старушка Британія стала
« Останнє редагування: Серпня 07, 2021, 09:38:01 21:38 від Sebastian Brant »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #2 : Серпня 07, 2021, 09:36:41 21:36 »
Хвастались, що вони козацького роду по матері. По-батькові прізвище закінчується на -ов, а по матері мають за предка якогось Собакаря

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #3 : Серпня 07, 2021, 09:46:36 21:46 »
Міленіали зара всмоктують потрєбляцтво саме через Маскву, кількість маладих мудаків і ще більше мудачок, що триндять саме з масковським акцентом, виросло в рази.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #4 : Серпня 07, 2021, 10:09:09 22:09 »
Міленіали зара всмоктують потрєбляцтво саме через Маскву, кількість маладих мудаків і ще більше мудачок, що триндять саме з масковським акцентом, виросло в рази.

ця тема теж живе й перемагає, але тут мова йшла трохи про інше. Чуваків батьки навмисно впровадили в ЦІХСОД, коли вони були ще зовсім юними. Були в активі. Усі. І батьки, й діти.  Самі батьки були далеко не міленіали. Теоретично можливо, звісно, що вони це зробили з міркувань особистої кар'єри й вигід, але чуйка підказує мені, що вони є свідомими агентами впливу, що мають за своєю спиною її, кохану.  Рашеньку. Та якусь організацію

Я у випадковості в таких випадках не вірю. Як не вірив й у випадковість соціодослдіжень ЦР про настрої в Криму в 2009, 2011 роках. Більше схоже на те, що "Імперія"  має проковтнути ще один шматок, перед тим, як подавиться

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #5 : Серпня 07, 2021, 10:17:53 22:17 »
блять, професор знов якусь хуйню написав
а майстер-кляси із заголовків ма'ать у мозеппи брав :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #6 : Серпня 07, 2021, 10:41:26 22:41 »
блять, професор знов якусь хуйню написав
а майстер-кляси із заголовків ма'ать у мозеппи брав :smilie5:

Ти теж береш участь? Натякни, коли

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #7 : Серпня 07, 2021, 11:01:11 23:01 »
А нєхуй було противсіхствував в 2010 році, на президентських виборах в 2-му турі.

А тепер - піздєц.

І навіть в 2014 році, Януковича і його донецьку банду, виганяли хіба для того, щоб робити оті блядські рехворми за лекалами МВФ, з фізіономією Яценюка, його руками (і його ж пейсами)?

Хіба ж для того?

То що ви тепер хочете від тієї зеленої молоді ?

Та й та молодь довго тут не затримається - повиїжджають в Росію чи в Польщу.
Ну всі ж не будуть айтішниками.

А молодим людям більше тут робити нєхуй.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #8 : Серпня 07, 2021, 11:31:28 23:31 »
блять, професор знов якусь хуйню написав
а майстер-кляси із заголовків ма'ать у мозеппи брав...
:smiley24:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34367
  • Стать: Чоловіча
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #9 : Серпня 07, 2021, 11:51:57 23:51 »
Кому що, а Макакію противсіхство болить  :lol:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #10 : Серпня 07, 2021, 11:57:50 23:57 »
 
:smiley24:

отже, дату все ж таки зажали
Державна таємниця

Пригадується кльовий фантастичний опус. Одна країна-планета переживала період нападу імперської величі. Їх стримували "наші"- якісь гуманні спостерігачі, типу амерів. Яким стріляти було не можна. І вбивати самим теж не можна. Що вони зробили? Вони почали імітувати ворожу активність на ніших планетах. Щоб "імперія" усіх їх захопила, роздулась і лопнула
Що й відбулось. А головний герой повісив собі медальку.  Про місцеве населення тих планет ніхто не думав. А на хера? Не спостерігачі ж їх вбивали- а солдати тієї самої імперії Зла.

Суки, живу я тут. Йдіть гратись у іншу пісочницю

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #11 : Серпня 08, 2021, 12:10:49 00:10 »
[ftp]][ftp][ftp][/ftp][/ftp]
Кому що, а Макакію противсіхство болить  :lol:

а я пишаюсь своїм противсіхством. Чим я гірший за інших? Теж можу сказати- ну не я ж несу відповідальність за Януковича, за якого я не голосував... За нього голосували зовсім інші люди. Чому до них немає претензій? Чому немає претензій до тих, хто голосував проти Ющенка? В тому числ до тих, хто голосував за Тимошенко. Чому вони не голосували за Ющенка, їхні ж голоси за Тимошенко в першому турі обернулись перемогою Януковича у другому турі....  Хіба не очевидно, що якби всі ті, хто проголосував за Тимошенко в першому турі, проголосували б за Ющенка, то Янукович би не переміг?
Я вже не кажу про те, за кого проголосувала більшість юльків в другому турі 2019 року... Активно проголосувала, руками, а не ногами. І пишалась цим. Дехто, як Євро на уаполітикс, помирав у 2020 році, через рік після вибору Зе- і пишався...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34367
  • Стать: Чоловіча
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #12 : Серпня 08, 2021, 12:55:44 00:55 »
Полтава смалить  :laugh:


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #13 : Серпня 08, 2021, 06:38:34 06:38 »
Полтава смалить  :laugh:



гадаю, повальний ідіотизм зараз скрізь
Стало нормою

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1771
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #14 : Серпня 08, 2021, 07:00:24 07:00 »
][ftp][ftp]][ftp]][ftp][ftp][/ftp][/ftp]
а я пишаюсь своїм противсіхством. Чим я гірший за інших? Теж можу сказати- ну не я ж несу відповідальність за Януковича, за якого я не голосував... За нього голосували зовсім інші люди. Чому до них немає претензій? Чому немає претензій до тих, хто голосував проти Ющенка? В тому числ до тих, хто голосував за Тимошенко. Чому вони не голосували за Ющенка, їхні ж голоси за Тимошенко в першому турі обернулись перемогою Януковича у другому турі....  Хіба не очевидно, що якби всі ті, хто проголосував за Тимошенко в першому турі, проголосували б за Ющенка, то Янукович би не переміг?
Я вже не кажу про те, за кого проголосувала більшість юльків в другому турі 2019 року... Активно проголосувала, руками, а не ногами. І пишалась цим. Дехто, як Євро на уаполітикс, помирав у 2020 році, через рік після вибору Зе- і пишався...
Чомусь юльки забувають, що напередодні президентських виборів 2010, вони разом з регіоналами протягли зміни до закону про вибори, де переможцем визнавався кандидат який набрав у 2-му турі просту більшість голосів, а не 50%+1 голос, що і надало можливість януковичу стати президентом, набравши всього 48%.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #15 : Серпня 08, 2021, 08:42:22 08:42 »
Коли ж ви вже зрозумієте, що робити висновки можна з randomized double-blind controlled studies, а оте що описано в ТС - це case report, найнижча сходинка, цікава лише як байка.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #16 : Серпня 08, 2021, 08:49:18 08:49 »
Полтава смалить  :laugh:



Пороблене місце. Йобєґстан. Людасленд. :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #17 : Серпня 08, 2021, 09:23:23 09:23 »
Вести UA - це ж у нас... тов. Гужва... - совок, який сидить на Кремл. грантах...
 :moskali:
 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #18 : Серпня 08, 2021, 12:55:06 12:55 »
Пороблене місце. Йобєґстан. Людасленд. :weep:

 :fp2

одно радует
у меня полтавских корней нет от слова ваабще :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #19 : Серпня 08, 2021, 01:46:14 13:46 »
Был в Полтаве, в 95... - проездом в Кобеляки...
Ждали дизель - не дождались...
Взяли тачку...
Провинция...
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #20 : Серпня 08, 2021, 04:27:46 16:27 »
Микола Рябчук цитує Дуґіна:

Цитувати
Нещодавно Алєксандр Дуґін, відомий російський філософ-неофашист та, відповідно до цих та інших своїх заслуг, професор Московського університету, запропонував радикальний рецепт розв'язання затяжного російсько-українського конфлікту. «Україну, — написав він у своєму фейсбуці, — треба очистити від ідіотів. Геноцид кретинів напрошується сам собою... Я не вірю, що це українці. Українці — прекрасний слов'янський народ. А це — якась раса ублюдків, що з'явилася з каналізаційних люків».

Молодий полтавець Нікіта, що захоплюється філософією ... Шопенгауер, Ницще , Гайдеґґер, Вітґенштайн (всі - німецькомовні, принаймні, на початку, як Витґенштайн, що переїхав після нацистів до Англії), і, "із сучасних... Олександр Дуґін" ... Дуґін - ідеолог російського фашизму?-- Та ні, а хто сказав?- По-гугли, пізнаєш. Ось, одразу стаття у Віккі. -- У Вікі можна написати все!-- І виправити все, якщо невірно- теж нікому не забороняється...- Але є відповідна редакційна політика! ...

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1633
Re: В Полтаві намічається своя ДНР
« Reply #21 : Серпня 08, 2021, 04:58:00 16:58 »
Нажаль ТС абсолютно правий.
Вартість молодняка в Полтаві зашкалює.
Нажаль у нас дуже багато діточок-внуків савєцкіх ахвіцерів, плюс покоління нащадків манкуртів.
В Полтаві регулярно розбивають меморіальні дошки АТОшникам, тут було таке явище, як "Кривава арка", де ватани просто почали різати патріотів. У нас тут купа відставників та їх випердоликів, які вважають в усьому винною Україну та обговорять Хуйла, мріють про "руській мірок".
І, нажаль, це стосується не лише самого міста, але і в сільській місцевості купа людей про це мріє.
Одначе, нас може і не так багато, але хуй що в тих ватанів вийде.

ПС: бабуся мого хорошого друга працює в бібліотеці, так вона, разом із такими ж колегами,  за ці роки, за власні кошти із зарплат та пенсій закуповують матеріали і за нашими прикидками сплели понад 20 км маскувальних сіток для наших військових, в першу чергу для Азова. Той же мій товариш із дружиною витратили в 2014-2015 роках декілька тисяч баксів на допомогу армії.
Так що не все ще втрачено, хоча тенденції насторожують, особливо в часи ЗЕлепідарської влади.