Автор Тема: Рагуль еталонний  (Прочитано 5221 раз)

0 Користувачів і 29 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Рагуль еталонний
« : Січня 29, 2021, 07:59:57 19:59 »
 Тут Маджесті багато розводиться про рагулів, то я вирішив почитати тлумачення і подискутувати про них на нашому форумі. То почнемо з визначення з Вікі:

Рагу́ль (також ро́гуль) — «сільський житель» в українському молодіжному та кримінальному сленгу[1]. Одне зі зневажливих прізвиськ галицьких українців, яке вживали у Львові деякі росіяни з 1960-х років[2]. У ширшому розумінні — малокультурна людина.

 Зверніть увагу на виділене. Тепер цитати Маджесті:
причем тут англомовные джерела
послушай интервью

человек работал в иране времен шаха и революции
Маджесті мало того, що не знає англійської, так він і не знає, що англійська зараз фактично є мовою науки у світі, що вся інфа на англійській є, от на кацапській  ні.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #1 : Січня 29, 2021, 08:04:53 20:04 »
Тут Маджесті багато розводиться про рагулів, то я вирішив почитати тлумачення і подискутувати про них на нашому форумі. То почнемо з визначення з Вікі:

Рагу́ль (також ро́гуль) — «сільський житель» в українському молодіжному та кримінальному сленгу[1]. Одне зі зневажливих прізвиськ галицьких українців, яке вживали у Львові деякі росіяни з 1960-х років[2]. У ширшому розумінні — малокультурна людина.

 Зверніть увагу на виділене. Тепер цитати Маджесті: Маджесті мало того, що не знає англійської, так він і не знає, що англійська зараз фактично є мовою науки у світі, що вся інфа на англійській є, от на кацапській  ні.

кто тебе  сказал что я не владею английским? :weep:
какое же жалкое зрелище эти профессиональные украинцы

а вот теперь вопрос более по теме

где почитать об современной истории Ирана на украинском языке?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #2 : Січня 29, 2021, 08:06:56 20:06 »
 Ідемо далі:
Дослідник історії Львова Ілько Лемко:

«   Означення "рагуль", що, нагадую, у жодному разі не є означенням національним чи соціальним, найближче стикається з означенням "плебей", що є протилежністю до людини шляхетної як не за походженням, то, принаймні, за духом. Рагульській пихатості протистоїть природна простота і благородство шляхетних - антирагулізм.[2]   «
«   Але якщо хтось думає, що "рагулі" - це українці, а стисліше - галичани з села, той глибоко помиляється. Я зустрічав типових рагулів росіян і євреїв, які все життя мешкали у великих містах. Отже, перед тим, як говорити про рагулів, треба їх якомога чіткіше термінологічно ідентифікувати.[2

 Зверніть увагу на виділене, Маджесті ще й пишається своїм незнанням жодної іншої мови крім кацапоязика Хтось пам'ятає аби Маджесті писав української?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #3 : Січня 29, 2021, 08:07:42 20:07 »
юрасик если бы ты следил за трампотемой мог бы догнать что я использовал исключительно американские источники
а еще я использую и французские источники в некоторой тематике :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #4 : Січня 29, 2021, 08:08:29 20:08 »
 А далі ще цікавіше, можемо зрозуміти, які мотиви рухають Маджесті:

Аналізуючи процес засвоєння принизливих назв колоніальними народами, Микола Рябчук пише:

«   …перед нами типовий, описаний класиками культурної антропології, приклад засвоєння аборигенами колоніальної точки зору на себе як на недонарод із недомовою, недокультурою, недорелігією
і т. д. і т. п. Це – прийняття фальшивого й самопринизливого self-image (уявлення про себе), нав'язаного колонізаторами, – в даному разі, уявлення про таку собі «співаючу і танцюючу Малоросію» (за Гоголем), котра коли й мала якесь самобутнє минуле, то майбутнього вже аж ніяк мати не може.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #5 : Січня 29, 2021, 08:10:12 20:10 »
 Зверніть увагу, що Маджесті пише на українському форумі, ввесь такий патріот, а от кацапи для нього навіть через тридцять років після розпаду Союзу еталон, а українці хохлобило, рагулів і т. д.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #6 : Січня 29, 2021, 08:13:38 20:13 »
Зверніть увагу, що Маджесті пише на українському форумі, ввесь такий патріот, а от кацапи для нього навіть через тридцять років після розпаду Союзу еталон, а українці хохлобило, рагулів і т. д.

 :weep:
где я сказал что кацапы эталон? :weep:

а 73%  это кто по вашему? :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #7 : Січня 29, 2021, 08:16:01 20:16 »
 А от тут форумчани Полеліс досить таки культурно намагається подискутувати з Маджесті:
(click to show/hide)

А у відповідь:

не гвори что мне делать
и я не скажу куда идти тебе
еще раз вопрос  Портников и Чекалкин кацапские агенты?

сцуко ну откуда этот рагулизм в украинцах?


 Бачимо тільки хамство, і так у всій гілці:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=61620.0

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10360
Re: Рагуль еталонний
« Reply #8 : Січня 29, 2021, 08:17:14 20:17 »
Якщо ви продовжуватимите тут обговорювати Маджесті, замість того щоб дискутувати на тему шо таке є ЕТАЛОННИЙ РАГУЛЬ, то я перенесу цю гілку в Адмін розділ та переіменую в Обговорення поведінки Маджесті  :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #9 : Січня 29, 2021, 08:18:00 20:18 »
Кого зацікавить цитати звідси:
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B3%D1%83%D0%BB%D1%8C


 То що шановні, що ми скажете про рагулів серед нас?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #10 : Січня 29, 2021, 08:18:13 20:18 »
А от тут форумчани Полеліс досить таки культурно намагається подискутувати з Маджесті:
(click to show/hide)

А у відповідь:

 Бачимо тільки хамство, і так у всій гілці:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=61620.0

так ответ как раз хаму профессиональному украинцу

украинский язык не делает украинцем - или по твоему наш нынешний президент уже стал украинцем?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #11 : Січня 29, 2021, 08:19:04 20:19 »
Якщо ви продовжуватимите тут обговорювати Маджесті, замість того щоб дискутувати на тему шо таке є ЕТАЛОННИЙ РАГУЛЬ, то я перенесу цю гілку в Адмін розділ та переіменую в Обговорення поведінки Маджесті  :laugh:
Зрозуміло, обговорюємо рагулів. Запрошую товариство до дискусії. От ви ,Укі, скільки мов знаєте?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #12 : Січня 29, 2021, 08:22:08 20:22 »
не могу понять, что уважаемой сообщество так задело? :laugh:







Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10360
Re: Рагуль еталонний
« Reply #13 : Січня 29, 2021, 08:22:56 20:22 »
Зрозуміло, обговорюємо рагулів. Запрошую товариство до дискусії. От ви ,Укі, скільки мов знаєте?

Мені тема оціночних стереотипів типу рагуль, бидло, шляхта взагалі не цікава.... 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #14 : Січня 29, 2021, 08:23:43 20:23 »
Зрозуміло, обговорюємо рагулів. Запрошую товариство до дискусії. От ви ,Укі, скільки мов знаєте?



вот я и спрашиваю
дай мне статью про современную историю Ирана украинского специалиста

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #15 : Січня 29, 2021, 08:24:54 20:24 »
Мені тема оціночних стереотипів типу рагуль, бидло, шляхта взагалі не цікава....
Але ж вам не важко, як на мене, сказати скільки мов знаєте і чи знаєте мову країни, яка вас прихистила?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10360
Re: Рагуль еталонний
« Reply #16 : Січня 29, 2021, 08:28:02 20:28 »
Але ж вам не важко, як на мене, сказати скільки мов знаєте і чи знаєте мову країни, яка вас прихистила?

Нажаль до моменту коли мене перестали цікавити інші культури я не встиг освоїти більш меньш належним чином жодної мови крім англійської.......

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #17 : Січня 29, 2021, 08:29:00 20:29 »
Але ж вам не важко, як на мене, сказати скільки мов знаєте і чи знаєте мову країни, яка вас прихистила?

какая краина мене прихистила? :weep:

вот это и есть ваш рагулизм
вместо привести ЗНАНИЯ о современном мире вы рассказываете о том что меня прихистила Украинане
тут хочу уточнить про какую Украину идет речь?  Украина 73% и зеленского? :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Рагуль еталонний
« Reply #18 : Січня 29, 2021, 08:29:09 20:29 »
Але ж вам не важко, як на мене, сказати скільки мов знаєте і чи знаєте мову країни, яка вас прихистила?

Укі? Англійську? Та ти що Юрась. Наскільки я пам'ятаю, Укі там працює... ну не буду казати ким, хоча він про це на хвупі писав, якщо нічого не плутаю.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #19 : Січня 29, 2021, 08:30:43 20:30 »


вот я и спрашиваю
дай мне статью про современную историю Ирана украинского специалиста
Тетяна Лахманюк / Тетяна Лаврін (Tetyana Lavrin) / https://orcid.org/0000-0001-6171-2261
доцент Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Науково-педагогічна та громадсько-політична діяльність Івана Горбачевського
ТВ Лахманюк
–Чернівці, 2007.–188 с, 2007
6   
Основнi тенденцiї торгiвельно-економiчної спiвпрацi мiж Україною i Тунiською Республiкою
Т Лахманюк
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, 2016
1   
Україна й Арабська Республіка Єгипет: особливості міждержавних двосторонніх відносин
Т Лахманюк
Україна-Європа-Світ. Міжнародний збірник наукових праць.. Серія:: Історія …, 2015
1   
Співробітництво між Україною та Японією в науково-технічному вимірі (1991–2011 рр.)
Т Лахманюк
Україна-Європа-Світ. Міжнародний збірник наукових праць.. Серія:: Історія …, 2014
1   
Співробітництво між Україною та Японією в політичному вимірі (1991–2011 рр.)
Т Лахманюк
Україна-Європа-Світ. Міжнародний збірник наукових праць.. Серія:: Історія …, 2013
1   
Україна й Ісламська Республіка Іран: шляхи співробітництва
Т Лахманюк
Україна-Європа-Світ. Міжнародний збірник наукових праць.. Серія:: Історія …, 2012
1   
Загальна фізична підготовка як складова гармонійного розвитку майбутніх фахівців
Т Лахманюк, В Горборуков
1   
Становлення і розвиток системи політичних міждержавних відносин України та Турецької Республіки (1991–2014 рр.)
Т Лахманюк
ТНПУ ім. В. Гнатюка, 2019

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #20 : Січня 29, 2021, 08:32:52 20:32 »
я учился в Очень хорошем вузе
не гуманитарном
так вот Основное чему меня научили умение получать и анализировать информацию
причем без разницы на каком языке

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #21 : Січня 29, 2021, 08:34:04 20:34 »
Укі? Англійську? Та ти що Юрась. Наскільки я пам'ятаю, Укі там працює... ну не буду казати ким, хоча він про це на хвупі писав, якщо нічого не плутаю.
От, а людина, яка тут живе, не в змозі навіть на форумі спілкуватися українською, зато всіх називає хохлобидлом, рагулями, а кацапи чомусь для нього авторитет. На 7 році війни.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #22 : Січня 29, 2021, 08:34:37 20:34 »
Тетяна Лахманюк / Тетяна Лаврін (Tetyana Lavrin) / https://orcid.org/0000-0001-6171-2261
доцент Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Науково-педагогічна та громадсько-політична діяльність Івана Горбачевського
ТВ Лахманюк
–Чернівці, 2007.–188 с, 2007
6   
Основнi тенденцiї торгiвельно-економiчної спiвпрацi мiж Україною i Тунiською Республiкою
Т Лахманюк
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, 2016
1   
Україна й Арабська Республіка Єгипет: особливості міждержавних двосторонніх відносин
Т Лахманюк
Україна-Європа-Світ. Міжнародний збірник наукових праць.. Серія:: Історія …, 2015
1   
Співробітництво між Україною та Японією в науково-технічному вимірі (1991–2011 рр.)
Т Лахманюк
Україна-Європа-Світ. Міжнародний збірник наукових праць.. Серія:: Історія …, 2014
1   
Співробітництво між Україною та Японією в політичному вимірі (1991–2011 рр.)
Т Лахманюк
Україна-Європа-Світ. Міжнародний збірник наукових праць.. Серія:: Історія …, 2013
1   
Україна й Ісламська Республіка Іран: шляхи співробітництва
Т Лахманюк
Україна-Європа-Світ. Міжнародний збірник наукових праць.. Серія:: Історія …, 2012
1   
Загальна фізична підготовка як складова гармонійного розвитку майбутніх фахівців
Т Лахманюк, В Горборуков
1   
Становлення і розвиток системи політичних міждержавних відносин України та Турецької Республіки (1991–2014 рр.)
Т Лахманюк
ТНПУ ім. В. Гнатюка, 2019

не вижу современной истории
вообще

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #23 : Січня 29, 2021, 08:35:11 20:35 »
я учился в Очень хорошем вузе
не гуманитарном
так вот Основное чему меня научили умение получать и анализировать информацию
причем без разницы на каком языке
Доступ до знань, повага до інших культур, чого ви геть позбавлені

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Рагуль еталонний
« Reply #24 : Січня 29, 2021, 08:35:31 20:35 »
Маджесті, Україна не та країна яка має мати іраністів та інших востоковедів для свого розвитку, тому в нас їх і нема, або небагато.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #25 : Січня 29, 2021, 08:36:01 20:36 »
От, а людина, яка тут живе, не в змозі навіть на форумі спілкуватися українською, зато всіх називає хохлобидлом, рагулями, а кацапи чомусь для нього авторитет. На 7 році війни.


на фупе есть мирося и каровка
они в змози
и что?  такие тебе нужны? :weep:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Рагуль еталонний
« Reply #26 : Січня 29, 2021, 08:36:18 20:36 »
не вижу современной истории
вообще
А ви спробуйте прочитати

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #27 : Січня 29, 2021, 08:40:26 20:40 »
Маджесті, Україна не та країна яка має мати іраністів та інших востоковедів для свого розвитку, тому в нас їх і нема, або небагато.

во первых должна иметь ( крупнейшее европейское государство)
я понимаю что не все так сразу ( хотя уже 30 лет)

ну а если нет то почему интервью кацапа специалиста по ирану который там жил во времена шаха должно быть неинтересно?
там вообще Украина никаким боком раз
ну а потом это канал Фейгина который был адвокатом Сущенко и других

но нет
рагулизм это в крови... :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21663
Re: Рагуль еталонний
« Reply #28 : Січня 29, 2021, 08:41:24 20:41 »
А ви спробуйте прочитати
а я прочел все темы рефератов

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Рагуль еталонний
« Reply #29 : Січня 29, 2021, 08:43:20 20:43 »
во первых должна иметь ( крупнейшее европейское государство)

Тю на тебе, хіба Іран - це наша головна проблема, або мета для вивчення? Нащо?

Ми і так - скіфи, тобто  - перси, і знаємо на собі що таке Іран, бо ми їх нащадки  :laugh: