Автор Тема: Лікування ковіду в Україні  (Прочитано 5526 раз)

0 Користувачів і 16 Гостей дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10360
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #60 : Жовтня 17, 2021, 08:49:10 20:49 »
я може не точно висловився   ... алея вважай живу у кущах... раз у місяць дістаю змію з патіо. черепах великих з драйвею у озеро відношу що на задньому дворі..  ззаді у кущі в мене живе кріль. олені пасуться на газоні...

я люблю кущі але не фанатію,  тобто це нормально. може інколи б у місто виїхав за драйвом.

Ти тоді з такою зневагою виразився про кущі......... я зрозумів що тебе природа взагалі не колише та не надихає.....

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 375
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #61 : Жовтня 17, 2021, 09:40:01 21:40 »
Ali пересрав тему своїми фотками ( а - модератор! - в цьому йому сприяє )

svit - актуально! - позитивний тест у вакцинувалася людини. Рекомендації з власного досвіду, будь ласка...

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 375
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #62 : Жовтня 17, 2021, 09:55:45 21:55 »
Звичайний рентген може пневмонію не показати.
Потрібно робити КТ (комп'ютерну рентгентомографію, не плутати з МРТ).
У нас в Дніпрі це коштувало моїй дружині минулого року 1300 грн, це найшли найдешевший варіант.
Це не в поліклініці ?
Бо пхатися з позитивним тестом, це ж піддавати загрозі зараження інших ?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #63 : Жовтня 17, 2021, 10:39:39 22:39 »
Ти тоді з такою зневагою виразився про кущі......... я зрозумів що тебе природа взагалі не колише та не надихає.....
можливо то непорозуміння,  просто для мене пошук природи для відпочинку не є пріоритетом...  бо живу вважай в кущах))
природу дуже люблю.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #64 : Жовтня 17, 2021, 10:43:47 22:43 »
Та що ж ти ламаєшся як та целка. Там де дві засадив, там і третя вльот піде, і четверта, і п'ята. Ти ж у нас не такий безмозкий як Via, ти у нас антивакцинатор із числа хитрих. З числа тих які виступають за право інших помирати довго і в муках, обравши собі дещо іншу долю.  :gigi:
Прийде час, і не буде інших, кращих варіантів - звичайно вколю. Навіть без твоїх підказок.  :smilie3:
Слухай, а можеш хоч одне моє повідомлення на цьому форумі знайти, яке б хоч якось відповідало картині "панічного жаху". Не обов'язково з Ковід пов'язане, і навіть не обов'язково за цей рік. Бо мені щось завжди здавалось що на роль "бєлкі-істерічкі" якраз ти найкраще тут підходиш, але може я звісно помилявся.  :laugh:
Згоден!  :super:

"З числа тих які виступають за право інших помирати довго і в муках, обравши собі дещо іншу долю."
так це є право будь якої людини. помирати як їм заманецця. ти ж зневажливо відносисся, до антиваксерів? а до курців? вони в більших муках помирають. а як діабетикам ноги ріжуть бачив?
про наркоманів поговоримо?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10360
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #65 : Жовтня 17, 2021, 11:11:06 23:11 »
З вакцінацією все трохи складніше....... Розносячи вірус та заражаючи інших людей ти порушуєш їхні права..... Якщо це неусвідомлена дія, то ніяких питань як би........

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #66 : Жовтня 17, 2021, 11:49:26 23:49 »
про наркоманів поговоримо?
Тобто ти сам чудово розумієш що займаєшся чимось схожим на пропаганду героінової наркоманії? Чи ти це зараз не подумавши ляпнув.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #67 : Жовтня 18, 2021, 02:30:49 02:30 »
З вакцінацією все трохи складніше....... Розносячи вірус та заражаючи інших людей ти порушуєш їхні права..... Якщо це неусвідомлена дія, то ніяких питань як би........

именно поэтому бидон выпускает в страну сотни тысяч нелегалов - которых не проверяли на ковид? про вакцинацию я вообще говорить не буду.

именно поэтому в либеральных городах открыто разрешают наркотики от которых в последствии долго и мучительно умирают?

Я могу долго продолжать говорить на тему нарушения чужих прав... особенно о перераспределении доходов. но смысла?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #68 : Жовтня 18, 2021, 02:33:24 02:33 »
Тобто ти сам чудово розумієш що займаєшся чимось схожим на пропаганду героінової наркоманії? Чи ти це зараз не подумавши ляпнув.  :gigi:

я не занимаюсь пропагандой наркомании. не бреши.

по сути люди ходящие и говорящие только о ковиде мне напоминают глубоко верующих.

по поводу прививок - то просто относись к этому спокойно без агрессии и сразу станет легче жить  :gigi:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #69 : Жовтня 18, 2021, 02:59:11 02:59 »
я не занимаюсь пропагандой наркомании. не бреши.
Господи... Ну ти ж сам запропонував цю аналогію. Не я, ні хтось інший... Ти сам. Якщо ти порівнюєш смерті від ковід зі смертями від наркоманії, то прямим аналогом антиваксерів будуть ті хто пропагандують героїнову наркоманію. Л - логіка.

сразу станет легче жить  :gigi:
А хіба щось в моїх дописах свідчить що мені важко жити?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10360
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #70 : Жовтня 18, 2021, 03:17:11 03:17 »
именно поэтому бидон выпускает в страну сотни тысяч нелегалов - которых не проверяли на ковид? про вакцинацию я вообще говорить не буду.

именно поэтому в либеральных городах открыто разрешают наркотики от которых в последствии долго и мучительно умирают?

Я могу долго продолжать говорить на тему нарушения чужих прав... особенно о перераспределении доходов. но смысла?

Суди його.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #71 : Жовтня 18, 2021, 10:56:20 10:56 »
Господи... Ну ти ж сам запропонував цю аналогію. Не я, ні хтось інший... Ти сам. Якщо ти порівнюєш смерті від ковід зі смертями від наркоманії, то прямим аналогом антиваксерів будуть ті хто пропагандують героїнову наркоманію. Л - логіка.
А хіба щось в моїх дописах свідчить що мені важко жити?  :gigi:

"Господи... Ну ти ж сам запропонував цю аналогію. Не я, ні хтось інший... Ти сам. Якщо ти порівнюєш смерті від ковід зі смертями від наркоманії, то прямим аналогом антиваксерів будуть ті хто пропагандують героїнову наркоманію. Л - логіка."

так порівнювати != пропагувати.

а якщо виходити з логіки то саме ліберальна партія та ті хто за неї втоплюють просувають наркоманію.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #72 : Жовтня 18, 2021, 11:32:22 11:32 »
"Господи... Ну ти ж сам запропонував цю аналогію. Не я, ні хтось інший... Ти сам. Якщо ти порівнюєш смерті від ковід зі смертями від наркоманії, то прямим аналогом антиваксерів будуть ті хто пропагандують героїнову наркоманію. Л - логіка."

так порівнювати != пропагувати.

а якщо виходити з логіки то саме ліберальна партія та ті хто за неї втоплюють просувають наркоманію.
Вибачай, але з логікою у тебе дуже туго.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #74 : Жовтня 19, 2021, 05:58:42 17:58 »
Ali пересрав тему своїми фотками ( а - модератор! - в цьому йому сприяє )

svit - актуально! - позитивний тест у вакцинувалася людини. Рекомендації з власного досвіду, будь ласка...

Які рекомендації. Треба вакцинуватися, це головне. І ходити потім в масці, яку я зробив помилку - після вакцини перестав носити маску, думав, ну не зачепить, а ні, зечепило. Але максимально що було це температура 38.5 4-5 днів. Якби не вакцина то мабуть було б або зовсім тяжко, або пиздець.

Дивує ота Вія, це ж тягнибок головного мозку.

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 375
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #75 : Жовтня 19, 2021, 06:24:44 18:24 »
Які рекомендації. Треба вакцинуватися, це головне.
Мій попередній допис автокоректор трохи підправив (а я, своєчасно, не помітив)
Мова йшла про вакциновану людину, тобто ваш випадок.
Дякувати Богові, наразі, лише під вечір 37,7. А було і 39....
Маска носилася постійно, громадським транспортом не користувалася... Хіба вгадаєш де лихо чекає?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18439
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #76 : Жовтня 19, 2021, 06:47:41 18:47 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #77 : Жовтня 20, 2021, 07:40:21 19:40 »
З вакцінацією все трохи складніше....... Розносячи вірус та заражаючи інших людей ти порушуєш їхні права..... Якщо це неусвідомлена дія, то ніяких питань як би........

Існуючі вакцини від ковіду не припиняють ані розповсюдження вірусу ані самої хвороби - вони тільки зменшують ймовірність її важкого протікання. Це - офіційна позиція CDC, тому не треба розповсюджувати дезу, вводити людей у оману і вносити розкол у суспільство.  :Vedy_sebe:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #78 : Жовтня 20, 2021, 07:45:20 19:45 »
Існуючі вакцини від ковіду не припиняють ані розповсюдження вірусу ані самої хвороби - вони тільки зменшують ймовірність її важкого протікання. Це - офіційна позиція CDC, тому не треба розповсюджувати дезу і вводити людей у оману.  :Vedy_sebe:
з такою логікою у кінці можна прийти до того що одні люди самим фактом свого існування порушують права інших. бо вони користуються ресурсами які могли б бути вживаними іншими людьми.
наприклад поїдаючи стейк ти порушуєш права іншої людини яка могла б той самий стейк спожити

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #79 : Жовтня 20, 2021, 07:48:40 19:48 »
з такою логікою у кінці можна прийти до того що одні люди самим фактом свого існування порушують права інших. бо вони користуються ресурсами які могли б бути вживаними іншими людьми.
наприклад поїдаючи стейк ти порушуєш права іншої людини яка могла б той самий стейк спожити

Кацапські агенти намагаються розколоти суспільство. В Штатах, в Україні, всюди.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #80 : Жовтня 20, 2021, 07:49:57 19:49 »
а ще своїм фактом існування традиційні білі люди порушують права чорної ЛГБТ спільноти. бо ті завжди ходять оффендед.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #81 : Жовтня 20, 2021, 08:40:59 20:40 »
Існуючі вакцини від ковіду не припиняють ані розповсюдження вірусу ані самої хвороби - вони тільки зменшують ймовірність її важкого протікання. Це - офіційна позиція CDC, тому не треба розповсюджувати дезу, вводити людей у оману і вносити розкол у суспільство.  :Vedy_sebe:

єбать ти істину сказав.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #82 : Жовтня 20, 2021, 09:05:27 21:05 »
єбать ти істину сказав.

Першоджерела ж читаємо, це вам не булька з носу.  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #83 : Жовтня 21, 2021, 11:50:12 23:50 »
Доктор Комаровський попереджае...


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9834
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #84 : Жовтня 22, 2021, 12:38:50 00:38 »
Таки це геноцид українців. Й відповідальність  на уряді.
Дозволили влітку всілякі фестивалі, концерти, марафони, інші масові заходи, поїздки до рашки, де епідемія лютує ще з весни, до Турції, де хворих теж було багато, от і маємо. Вакцина не спасає від зараження, це давно відомо. Та й рашисти-антиваксери зробили свою справу.  :smilie2: І зараз за розум не беруться. ніякого контролю за дотриманням правил поведінки під час епідемії немає.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #85 : Жовтня 22, 2021, 09:12:46 09:12 »
Таки це геноцид українців. Й відповідальність  на уряді.
Дозволили влітку всілякі фестивалі, концерти, марафони, інші масові заходи, поїздки до рашки, де епідемія лютує ще з весни, до Турції, де хворих теж було багато, от і маємо. Вакцина не спасає від зараження, це давно відомо.
Та й рашисти-антиваксери зробили свою справу.  :smilie2:
І зараз за розум не беруться. ніякого контролю за дотриманням правил поведінки під час епідемії немає.
Поки що маемо... лiви рейси авто-транспорту: без довiдок... будуть брати пасажирiв, бо перевезення... - це бiзнес, грошi й зарплата.
Вже почались розмови про те, що в 2022 роцi... треба буде робити новi щеплення, бо вiд першого... iмунититет працюе... пiв року.
Уявiть якi черги в полiклiнiках, та як лiкарям писати в довiдках правильно - що й коли робили...
Кращiй варiант - хоча б пройти тест  - це не так важко, хоча б будемо знати, чi е у нас хвороба...
Комаровський все правильно каже... - у мене мати померла 15.02.2020 року - дiльничiй, який складав протокол, був в шоцi - лише за 1 день - 6 трупакiв, а вже коли похорона контора приiхали... казали - не чiкайте на розчiн за добу - в Обл. клiнiцi... черга на тиждень, так само як на Байкове, де була кремацiя... - все "задовлення" коштувало... 590 дол. (16.500 гр.)
Зараз... ще "краще" - вже з Харкова до Киiва на кремацiю везуть - уявiть, скiльки коштуе шлях в Столицю, не кажучi про Рiтуал...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21669
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #86 : Жовтня 22, 2021, 09:38:24 09:38 »
вчера официально 614 смертей
первое место в европе вместе с румынией

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #87 : Жовтня 22, 2021, 10:03:11 10:03 »
вчера официально 614 смертей
первое место в Европе вместе с Румынией
Можете дальше ждать чуда...
Пусть хоть тест пройдут  - это не так сложно и не так дорого...
(На ЖД вокзале в Киеве - 350 гр.)
 :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 22, 2021, 06:45:51 18:45 від Бувалий »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4868
  • Стать: Чоловіча
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #88 : Жовтня 22, 2021, 10:24:44 10:24 »
подзвонив своїм хворіючим.
краще б цього не робив, бо мату вже не вистачає.

до врача за лікуванням не йдуть. лише за тестом, аби довідку отримати. сестрина дочка отримала.
на кутку є медсестра. так та мотається і ставить всім крапельниці й коле антибіотики, які призначає сама.
крапельниця+ліки+поставити обходяться у 250грн, якщо з уколом + 50грн + ціна антибіотику (тут хто шо).
медсестра бере бабло, тому що таких антиваксерних купа і її телехвон передають один одному як велику цінність.   :fp2

цей пиздець обійшовся вже в десятку кожному, але мова про запобіжну вакцинацію і дешевший перебіг подій в разі чого, викликав таку лють до світової змови, бариг і чомусь кисню (sic!), що я зрозумів лише одне: їм стало за два тижні краще і криза минула. боротьба з чипуванням триває.
останнім словом, коли я клав слухавку було таке довге бля-я-я.. що загавкали собаки у сусідньму дворі.   :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21669
Re: Лікування ковіду в Україні
« Reply #89 : Жовтня 22, 2021, 06:41:13 18:41 »