Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 313596 раз)

0 Користувачів і 37 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5640 : Травня 11, 2024, 12:57:32 12:57 »
це вже про Америку


Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5641 : Травня 15, 2024, 02:32:04 14:32 »
нарешті в українських теленовинах про вбивчу вакцину


Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5642 : Травня 18, 2024, 02:16:08 14:16 »
інфаркт після вакцинації Модерною


Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5643 : Червня 01, 2024, 04:13:56 16:13 »
про судові скандали в UK

« Останнє редагування: Червня 01, 2024, 04:38:53 16:38 від Ostap.L »

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5644 : Червня 10, 2024, 01:33:47 13:33 »
Докази шкідливості вакцин


Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5645 : Червня 14, 2024, 11:03:33 11:03 »
вже рахують летальні випадки від вакцин


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5646 : Червня 14, 2024, 05:47:06 17:47 »
COVID-19, the global public health mafia and the truth
The global health experts want to avoid questions about the mistakes you made and the lies you told.

A group of Dutch medical researchers are igniting a firestorm by calling for an investigation of the deaths caused by vaccine mandates and lockdowns imposed on the public during the COVID-19 pandemic. What's wrong with that?

Everything, if you're part of the global public health mafia and want to avoid questions about the mistakes you made and the lies you told.

We all saw Dr. Anthony Fauci squirming last week when he was forced to admit to the House Oversight and Accountability Committee that the social distancing rules -- like standing 6 feet apart -- on which the lockdowns were based were pulled out of thin air.
he Dutch researchers want answers. They insist "every death needs to be acknowledged and accounted for," including deaths caused by policy mistakes. The collateral damage from heavy-handed public health edicts.

One conclusion is already crystal clear: Don't entrust your life or health to the government.

The Dutch researchers examined data from 47 western countries, including the U.S., and find that many months after the lockdowns began and vaccines were rolled out, the death rates stayed higher than in pre-pandemic years. The lockdowns and vaccines weren't stopping the virus but were apparently causing other deaths. A classic case of the cure being worse than the disease.


https://www.foxnews.com/opinion/covid-19-global-public-health-mafia-truth?intcmp=tw_fnc
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34367
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5647 : Червня 15, 2024, 07:39:21 07:39 »
Бля, модери, прибийте вже цю підарастичну гілку  :at

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5648 : Червня 15, 2024, 01:08:07 13:08 »
Бля, модери, прибийте вже цю підарастичну гілку  :at

шо, у вакцинованих вже істерика? а коли я тут пояснював що застосування експериментальних медичних засобів до мільяду людей вкрай небезпечне то місцеві ідіоти теж кричали "забань його!"  :smilie7:
ця рукототворна пандемія не остання, то потрібне загальне розуміння що чудо-ліків від нової зарази в мільярдних дозах бути не може з багатьох причин...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18432
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5649 : Червня 15, 2024, 01:24:03 13:24 »
Гілку не читав, але маю запитання - Тоді було краще? Це Іспанія.
В Італії було ще гірше.



Від вакцини помирають по 1000 на добу???
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18432
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5650 : Червня 15, 2024, 01:24:29 13:24 »
Підтримую, нах цю гілку.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5651 : Червня 15, 2024, 02:27:13 14:27 »
Гілку не читав, але маю запитання - Тоді було краще? Це Іспанія.
В Італії було ще гірше.
Від вакцини помирають по 1000 на добу???

ну це типово що "не читав але засуджую" , але в такій халепі чудо має бути. Якщо чуда немає від Бога, то чудо має буть від науки. :lol:
Авжеж наука видає нагору і латаки, і компи з інтернетом, і навіть А.І. з"явився... але наука не всесильна. От і скажіть як пояснити людям далекім від науки що наука не рятує від рукотворних пандемічних хвороб?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34367
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5652 : Червня 15, 2024, 03:15:37 15:15 »
Астапчік, заіпав хуйню тулити.

Може давай взагалі всі щеплення нахер відмінимо, їх же теж всі наука придумала.   

Віспа, чума, дифтерія... заіпісь скрєпне життя почнеться  :fp2

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5653 : Червня 15, 2024, 03:42:55 15:42 »
Астапчік, заіпав хуйню тулити.

Може давай взагалі всі щеплення нахер відмінимо, їх же теж всі наука придумала.   

Віспа, чума, дифтерія... заіпісь скрєпне життя почнеться  :fp2

залиште оцінку вакцин фахівцям. Хоча тут великє питання є: а чи треба підправляти Природу? Пандемічні хвороби є регулятором чисельності населення. Коли цей регулятор вимкнули, то почалося стрімке зростання населення в дикунськіх країнах і міграції дикунів в північні країни, що є загрозою існування цивілізації...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34367
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5654 : Червня 15, 2024, 03:50:59 15:50 »
залиште оцінку вакцин фахівцям. Хоча тут великє питання є: а чи треба підправляти Природу? Пандемічні хвороби є регулятором чисельності населення. Коли цей регулятор вимкнули, то почалося стрімке зростання населення в дикунськіх країнах і міграції дикунів в північні країни, що є загрозою існування цивілізації...

Бля, та ти повний долбойоб   :fp2

Давай розкажи нам, що ти нічим не вакцинований 

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18432
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5655 : Червня 15, 2024, 05:17:28 17:17 »
ну це типово що "не читав але засуджую" ,

Я твою гілку не читав.
Про Короновірус читав, про епідемію чуми (чума Юстініана) читав, про пандемію холери читав, про Іспанку читав, про епідемію Ебола читав, ...

Але я тобі задав конкретне запитання, а ти мені дурні цитати тулиш.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7160
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5656 : Червня 16, 2024, 12:58:13 12:58 »
залиште оцінку вакцин фахівцям. Хоча тут великє питання є: а чи треба підправляти Природу?
Якщо ви хоча б носите одяг та харчуєтеся продуктами кількатисячолітньої культивації рослинного та тваринного світу, то на це питання ви відповідаєте залізобетонно твердим "ТАК! треба".

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5657 : Червня 16, 2024, 01:30:29 13:30 »
Якщо ви хоча б носите одяг та харчуєтеся продуктами кількатисячолітньої культивації рослинного та тваринного світу, то на це питання ви відповідаєте залізобетонно твердим "ТАК! треба".

Ok, якщо Природу правити, то треба бути в цьому послідовними. :smilie7:

Дослідники в Данії виявили зниження рухливості сперматозоїдів після компанії примусового вакцинування.  :shuffle:



Якщо якість сперми буде і далі погіршуватися, то запліднення доведеться робити "в пробірках". От і виникає питання до жінок, чи буде їм лабораторне запліднінення приємніше за природнє? :smilie11:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18432
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5658 : Червня 16, 2024, 01:47:27 13:47 »


Дослідники в Данії виявили зниження рухливості сперматозоїдів після компанії примусового вакцинування

А ще пластик в спермі, зниження цікавості до сексу у молоді, зниження лібідо, низька потенция, поширення солодійства, збільшення гомосексуальних випадків, ...

"Я взяв довідник і знайшов там все, що мені було потрібно; а потім, від нічого робити, почав гортати книжку, переглядати те, що там сказано про різні інших хворобах. Я вже забув, в який недуга я поринув раніше всього, - знаю тільки, що це був якийсь жахливий бич роду людського, - і не встиг я дістатися до середини переліку "ранніх симптомів", як стало очевидно, що ця хвороба гніздиться в мені.
Кілька хвилин я сидів, як громом уражений; потім, з байдужістю відчаю, почав перевертати сторінки далі. Я дістався до холери, прочитав про її ознаках і встановив, що у мене холера, що вона мучить мене вже кілька місяців, а я про це і не підозрював. Мені стало цікаво: чим я ще хворий? Я перейшов до танці святого Вітта і з'ясував, як і слід було очікувати, що нею я теж страждаю; тут я зацікавився цим медичним феноменом і вирішив розібратися в ньому досконально. Я почав прямо за алфавітом. Прочитав про анемію і переконався, що вона у мене є і що загострення має настати через два тижні. Брайтовой хворобою, як я з полегшенням встановив, я страждав лише в легкій формі, і, будь у мене вона одна, я міг би сподіватися прожити ще кілька років. Запалення легенів виявилося у мене з серйозними ускладненнями, а грудна жаба була, судячи з усього, вродженою.
Так я сумлінно перебрав всі букви алфавіту, і єдина хвороба, якої я у себе не виявив, була пологова гарячка."

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7160
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5659 : Червня 16, 2024, 02:18:58 14:18 »
От і виникає питання до жінок
Жінки якось без вас розберуться, не переймайтеся. Розбирайтеся зі своїми кволими сперматозоїдами, причинами та наслідками цього явища, якось самі :)

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5660 : Червня 16, 2024, 02:29:56 14:29 »
Жінки якось без вас розберуться, не переймайтеся. Розбирайтеся зі своїми кволими сперматозоїдами, причинами та наслідками цього явища, якось самі :)

мені приємно що вас зацікавив стан моїх сперматозоїдів :smilie1: Запевняю, з ними все гаразд бо невакцинований. :love:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18432
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5661 : Червня 16, 2024, 05:44:17 17:44 »
мені приємно що вас зацікавив стан моїх сперматозоїдів :smilie1: Запевняю, з ними все гаразд бо невакцинований. :love:

А пластик є?
Багато???

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140967.0
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34367
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5662 : Червня 16, 2024, 07:41:01 19:41 »
А пластик є?
Багато???

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140967.0

Пластик в нього в мізках весь   :smilie5:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5663 : Червня 16, 2024, 09:08:08 21:08 »
якщо припустити що у вакцинаторів пластик замість мізків, то це все пояснює... :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34367
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5664 : Червня 16, 2024, 09:56:12 21:56 »
Так що, Астапчік, в тебе ніяких-ніяких вакцинацій в житті не було ? Навіть в дитинстві ?  :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7160
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5665 : Червня 16, 2024, 10:02:59 22:02 »
мені приємно що вас зацікавив стан моїх сперматозоїдів :smilie1: Запевняю, з ними все гаразд бо невакцинований. :love:
А хто вам сказав, що невакцінованість є гарантією того, що з ними все гаразд? :) Бігом тестуватися.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5666 : Червня 16, 2024, 10:30:03 22:30 »
А хто вам сказав, що невакцінованість є гарантією того, що з ними все гаразд? :) Бігом тестуватися.

я так зрозумів що вам потрібна сертифікована сперма, ну то шукайте спеціалізовані клініки з гарною репутацією. Якщо хочете на цьому зекономити, то шукайте донора, але вимагайте сертифікат щеплення від ковіду. Якщо потенційний донор приходить з сертифікатом, то шліть його на**й бо гени попсовані. :smilie7:
« Останнє редагування: Червня 16, 2024, 10:39:37 22:39 від Ostap.L »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7160
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5667 : Червня 17, 2024, 01:20:27 01:20 »
я так зрозумів що вам потрібна сертифікована сперма, ну то шукайте спеціалізовані клініки з гарною репутацією. Якщо хочете на цьому зекономити, то шукайте донора, але вимагайте сертифікат щеплення від ковіду. Якщо потенційний донор приходить з сертифікатом, то шліть його на**й бо гени попсовані. :smilie7:
О, а мені здалося що ви захотіли побалакати про кволі сперматазоїди в цілому, й потім про стан ваших особистих домашніх сперматазоїдів, але коли виявилося що від цього ніхто не ніяковіє та не верещить, то зніяковіли та злилися вже ви самі  :gigi: Так шо, коли перевірятися підете? Вас непокоїть проблема кволих сперматазоїдів, чи ніт? Якщо ніт, нащо принесли данське розслідування? Якщо так, коли на перевірку?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2281
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5668 : Червня 17, 2024, 10:35:20 10:35 »
О, а мені здалося що ви захотіли побалакати про кволі сперматазоїди в цілому, й потім про стан ваших особистих домашніх сперматазоїдів, але коли виявилося що від цього ніхто не ніяковіє та не верещить, то зніяковіли та злилися вже ви самі  :gigi: Так шо, коли перевірятися підете? Вас непокоїть проблема кволих сперматазоїдів, чи ніт? Якщо ніт, нащо принесли данське розслідування? Якщо так, коли на перевірку?

 :fp2

Цитувати
Загальні обговорення 
Балачки про все. Не соромтеся говорити про що завгодно

не треба проблеми світового масштабу переводити в хіханькі та хахонькі переходячи на особистість.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7160
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #5669 : Червня 17, 2024, 10:42:37 10:42 »
:fp2

не треба проблеми світового масштабу переводити в хіханькі та хахонькі переходячи на особистість.
Сказала людина, яка чомусь почала базари про сперматазоїди, причому свої власні - а потім щось заскучала  :lol: Ну, вперед - розповідайте, чому ви таку проблєму світового масштабу почали переводити в хіханькі та хахонькі, ще й особистості приплітаючи?